Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Süpernovaların Yeni Bayrakları ve Yeni Rolleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neden? hangi sebep gelmesini engelleyecek? Anca işte bi Luffy kaptanı olarak görmesi mesele Zoro görüyorsa ona Laf mı düşer:ehe:
Bu kız Akainun elinden bir şekilde kurtulmuş, bunun nedeni de büyük olasılıkla soylu kızı olmasıdır hatta direk o 5'li moruktan birinin torunu bile olabilir. Sonra cesur bi hatun gitmiş 2 meyveli Karasakala dalmış(bilirsin Luffy sever cesurları:cool:) ve bu nedenle Karasakalı indirmek gibi belkide hayatının amacı var ortada yani hayali, üstüne güzel, eğlenceli bir kişilik ve tayfaya katkısı olur.
Kısacası bu kız boş değil ve hikayede önemli bir yere sahip ve bu hikaye bizim çocuğun ulen:flaugh:
Ben beyazsakal için niye ağlamıştı onu merak edıyorum acaba bır bağlantıları falan olabilr mi ya da çok sevdği bir korsan falanmydı rol modelımıydı neydı yanı :D yalnz karasakal dedın bonney bır tekme atıyor karasal geriye salto atıyor :D

Ben beyazsakal için niye ağlamıştı onu merak edıyorum acaba bır bağlantıları falan olabilr mi ya da çok sevdği bir korsan falanmydı rol modelımıydı neydı yanı :D yalnz karasakal dedın bonney bır tekme atıyor karasal geriye salto atıyor :D
Kız esaslı bi karakter olduğu için büyük ihtimal rol modeli aldığı adamı veya saygı duyduğu kişiyi öldüren herifin peşine düşüyor yoksa Beyazsakalla bir bağlantısı olacak ve Akainu veya hükümet onu serbest bırakacak, olur mu öyle şey:D
Orda Karasakal derken kızın cesurluğundan bahsediyorum efsaneleri yandaşı yapmış deprem meyvesini yemiş bi adama dalmış bu yürek ister o manada yani.

Kız esaslı bi karakter olduğu için büyük ihtimal rol modeli aldığı adamı veya saygı duyduğu kişiyi öldüren herifin peşine düşüyor yoksa Beyazsakalla bir bağlantısı olacak ve Akainu veya hükümet onu serbest bırakacak, olur mu öyle şey:D
Orda Karasakal derken kızın cesurluğundan bahsediyorum efsaneleri yandaşı yapmış deprem meyvesini yemiş bi adama dalmış bu yürek ister o manada yani.
yanı evet doğru söylüyorsun yok ben beyaz sakal için ağladı ya ondan dedim :) diğer dedklerin doğru en yakın zamanda çıksın bir yerden :D

Valla kızın kutsal mal olma ihtimali varsa her türlü serbest bırakırlar Wb'yle bağlantısı olsun ya da olmasın.

La siz hangi mangayı okuyonuz :S

Bağlantı işte akraba bilemedin öğrencisi o da olmadı arkadaşının oğlusunun kızı:ehe:
Akrabayı geçtim de bir yerlerde karşılaşmışlardır belki,Wb belki yardım etmiştir ona belli mi olur? :ehe:Kutsal mal olması bunu imkansız hale getirmez. Bir ihtimal daha geliyor aklıma o da Wb'den ziyade Ace ile tanışıklığının olması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık