Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

one punch man'i bu kadar geç izlediğim için kendime ne diyeyim bilemiyorum. Tatsumaki tipi karakterleri normalde boğasım gelir ama seriyi ciddiye almadığımdan olsa gerek burada çok hoşuma gitti. Yalnız seslendiricisi konusunda büyük yanıldım. İlk sezonun son bölümünde '' beni görmezden geliyorlar '' dediği kısımda sesi aynı komuginin sesi gibiydi ama yanılmışım. O sahneyi de açıp açıp izliyorum zaten :D

Hage! Hage, tako , Yu de tamago, Denki, Abokado , manuke gao...

Ni No Kuni

Konusuna bakınca ciddi bi beklenti oluşmuştu; ama öyle ahım şahım bir film çıkmadı. 6-7/10 veriyorum. Netflix hep hayal kırıklığına uğratıyor adamı. :S

Gosick.
Uzun zamandır izlemek istediğim bir seriydi ve gayet de beğendiğimi söyleyebilirim. Seride canımı sıkan birkaç detay vardı sadece. Pek sporilerlık değil ama yine de alayım ben.
Kujo-nun sesi bağırmaya hiç müsait bir ses değil her victorica dediğinde kafamda şimşekler çaktı. Kujo bir şekilde victorica'yı korumak istiyor ama bunun için son derece çelimsiz bir karakter oluşturmuşlar. Güçsüzlüğüne rağmen koruma arzusu elbette güzel ama biraz sinir olunmuyor değil. Zira çocuk hep başkalarına muhtaç kaldı seri boyunca. Bir de şu öğretmen neydi ya yaş 12 falan herhalde resmen çocuk gibi davrandı hep. Victorica'ya şunu söylemek istiyorum: Senin o yanaklarını yerim. Normalde böyle artist karakterlere uyuz olurum ama victorica böyle değildi. 10 üzerinden 8.5-9 luk bir anime oldu benim için.

Bunun dışında 1 haftadır falan boş zamanımda epey zaman izliyorum onları da yazmak isterim.

Nodame cantabile.
İlk iki sezonunu izlemiştim ama üç kalmıştı. Şimdi baştan izledim. Detaya gerek yok gayet eğlenceli bir seri. Favorim 1. sezonu. Pek çok şarkı öğrenme şansı buluyorsunuz bu seride ve en garip karakterlerden birini de elbette. Mukya, mukyi , gyabo, gyapi gibi acayip tepkiler veren kulaktan piyano çalabilen bir ana karaktere sahip. Dört gün boyunca kafasını yıkamamazlık etmese aslında tatlı kız.

Steins Gate
Bunun da ikincisi izlememiştim tekrar baştan izledim. Diyecek hiçbir şey yok zaten buna.

Shigatsu wa kimi no uso
Finalinin böyle olacağı belliydi zaten. Anlamıştım. Finalde Arima dağılsaydı tekrar gerçekten kötü olurdu. O kızın bütün her şeye rağmen hayata sarılışına haksızlık olurdu. Üzücü ama tekrardan izlenecek serilerden oldu benim için.

İzlemeyen arkadaşlara hepsini tavsiye edebilirim ayrıca.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık