Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Major s1-2-3-4-5-6

Major: Message, Major: World Series, Major Movie: Yuujou no Winning Shot.

Son düzenleme:
Bayağıdır anime izlemiyordum dün gece Paprika'yı izledim. Güzel filmdi özellikle iki müziği çok güzeldi. Dün gece 4 de izledim ayık kafayla bir daha izlerim.
Opening:

Bayağıdır anime izlemiyordum dün gece Paprika'yı izledim. Güzel filmdi özellikle iki müziği çok güzeldi. Dün gece 4 de izledim ayık kafayla bir daha izlerim.
Opening:
İnception'a benziyor dediler de izlemiştim zamanında ama izledikten sonra tüm Nolan sempatim yerini antipatiye bıraktı. Resmen adama düşman oldum o zamandan bu yana. Çalmanın da ötesinde aynısını yapmış ve de çaktırmamaya çalışmış.

Paprika cidden çok daha iyi İnception'a göre. Ben üzüldüm Japonlar adına :ühü:

İnception'a benziyor dediler de izlemiştim zamanında ama izledikten sonra tüm Nolan sempatim yerini antipatiye bıraktı. Resmen adama düşman oldum o zamandan bu yana. Çalmanın da ötesinde aynısını yapmış ve de çaktırmamaya çalışmış.

Paprika cidden çok daha iyi İnception'a göre. Ben üzüldüm Japonlar adına :ühü:
İzlerken bi tanıdık geliyor diye düşünüyordum bende ama hep anime olarak düşündüğüm için Nolan hiç aklıma gelmemişti. Söylediğin iyi oldu :D Dediğin gibi bayağı bir çakılıp biraz makyaj yapılmış. Biraz hırsızlık aksiyonu biraz DiCaprio ve topaç muhabbeti falan götürmüşler :D
İkisini arka arkaya izliyeyim bi ara :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık