Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Unknown

Overlord
Başlangıcını yapıp bitmesini beklemiştim. Sezonda umutlu olduğum serilerdendi. İzlerken durmadan içimde oluşan "RPG OYNA!","Warlock aç!" gibi istekler ayrı hoş bir şeydi. Konu olarak zaten MMO tarzı animeler hoşuma gidiyor. Ama SAO dan sonra insan korkuyor izlerken, bu seri evren açısından gerçekten de başarılı ve acımasız olmuş. :/ En azından bazı yerlerde. 2. sezon çıkacak gibi gidişattan. Güzeldi güzel.

Gate jieitai kanochi nite kaku tatakaeri
Güzel seri, komik ana karakter çocuk değil en önemlisi. Fantastik ile normali fena kombine etmemişler. Tavsiye ederim.

ottomans58

En son Monster'ı izledim. Dr. Tenma kadar kadersiz birini hatırlamıyorum :(

Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? Öylesine izledim 10 bölümdü ama baya sardı yani ana karakter çok güçlü. :D devamı gelecek herhalde yarıda kesilmiş gibi geldi..

Unknown

Magi: Sinbad No Bouken
Keşke direk olarak serinin ana karakteri Sinbad olsaymış. :I

Croco-Boy

Magi: Sinbad No Bouken
Keşke direk olarak serinin ana karakteri Sinbad olsaymış. :I
Aynen katılıyorum. Ali Baba yada Magi ikiside çok pasif kalıyor Sinbad'ın yanında. O olmasa seri zaten berbat.

En son hangisini izlediğimi hatırlamıyorum fakat şuan Ajin - Hai to Gensou no Grimgar - Haikyuu II - Dimension W - Bubuki Buranki gibi 2016 yılı animelerini takip ediyorum.

Claymore güzeldi yani duyguları çok iyi yansıtmış mangaka. anime 26 bölüm ama animenin son 2 bölümü manga ile alakası yok onun dışında animeyi izleyip mangadan devam etmek isterseniz mangada 60 lara denk geliyor animenin bittiği yer. Mangada 155 bölüm kesinlikle okuyun derim benim çok hoşuma giden bir seri oldu ve finalde güzeldi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık