Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Kaiji.
Epey keyifli seriydi. Akıl oyunları içeren, psikolojik türünde bir animeydi. Konusu ilgi alanlarına girenlere tavsiye ederim.

Kill la Kill.

Eğlenceli bir seriydi. Mako, bu serinin tuzu biberi resmen. Aksiyon sahnelerine bir süre sonra alışabiliyorsun. Öğretmen olan gözlüğünü çıkardıktan sonraki değişimi enfes ve aklıma gelmeyen bir sürü eğlenceli şeyler.

Son olarak " We're Nudist Beach. "

outlaw star. izlenesi bir seri olduğunu düşünmüyorum ama izleyecekseniz de türkçe altyazılı izlemeyin. gördüğüm en kötü altyazılardan birine sahip. Onun dışında Cowboy Bebop ile benzerlik olduğu söylenmiş yalan efendim. Bi kere o dörtlünün yanına yanaşabilecek bir dörtlü zaten yok. Karakterlerin çeken bir özelliği yok opening ending eyvallah ama onun dışında müzik yok. Dram yok. Dramın olmadığı bir cowboy bebop düşünülebilir mi ya. outlaw star çerçevesi içerisinde izleyin beklentiyi düşürün zaman geçirin.

Son zamanların popüler animesi olan Drifters'ı izledim. Abartıldığı kadar bulmadım ama güzel yine de. 10 üzerinden 7-7.5 civarı verdim.

Uzun zamandır seyrek anime izliyorum, yeni sezonları çıkanlar ya da hali hazırda devam edenler hariç. Şimdi Orange'a başladım. İki sene önce mangasına bakmıştım. Sadece Suwa için bile takip edilir ama sonunu batırmazlar umarım.

Yowamushi pedal.. Çok da hoşuma gitti. Spor veya özellikle bisiklet sevenler zaten sevecektir, onun dışında bir-ikisi hariç karakterler de çok hoş ve komik. Yeni sezonu çıkacakmış bu kış izlerim herhalde.

Yowamushi pedal.. Çok da hoşuma gitti. Spor veya özellikle bisiklet sevenler zaten sevecektir, onun dışında bir-ikisi hariç karakterler de çok hoş ve komik. Yeni sezonu çıkacakmış bu kış izlerim herhalde.
Hime Hime Suki Suki Daisuki Hime Himeeee :)
Devam sezonu bu ocakta başlayacaktı. 10 ocak olarak gözüküyor. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık