Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Smoker'ın Ölümü

bhdr

Smoker herşeyden önce adamdır.
Henüz çok güçlü değildir ama gelecekte güçlenecektir.

Bu karakterdeki biri karakteri gereği güçlenecektir bence.
Potansiyel mi var ki güçlensin? Karakterle alakası var mı ya güç muhabbetin, olsa dahi zıt ilişkilidir bu evren Korsanların:cool:
Smoker büyük ihtimal Luffy derde artık nereye takip etsin, artık bizim tayfa Doftan aşağısı ile mi uğraşacak? Smoker bırakmaz zorunda peşini ha bırakmazsa bu sefer Aokiji de kurtaramaz bu abimizi:D

oda 2y sonra bazı karakterleri gözden düşürdü örn: sanji, smoker aslında güçlü olmalarına rağmen yenemeceği karakterlerin karşına çıkarıyor : law,vergo,doflamingo bence smoker ve sanji hala güçlü.

smoker bu olaylardan ders çıkarır ve güçlenir bence oda bize bu adamı seri başından beri gösteriyor eğer luffy takip edicekse ilerde dofu ve vergoyu geçicektir.

bazılarınıda yücellti zoro,franky gibi karşısına alabileceği adamları çıkarttı fazla zorlanmadılar.

oda 2y sonra bazı karakterleri gözden düşürdü örn: sanji, smoker aslında güçlü olmalarına rağmen yenemeceği karakterlerin karşına çıkarıyor : law,vergo,doflamingo bence smoker ve sanji hala güçlü.

smoker bu olaylardan ders çıkarır ve güçlenir bence oda bize bu adamı seri başından beri gösteriyor eğer luffy takip edicekse ilerde dofu ve vergoyu geçicektir.

bazılarınıda yücellti zoro,franky gibi karşısına alabileceği adamları çıkarttı fazla zorlanmadılar.
Tek yediği adamı mı geçecek?:D Bunlar zor işler, Smoker ölse geçemez bi de bazı arkadaşlar Smoker amiral olacak bu evrenin sonunda diye tahmin ediyorlar ama cık olmaz o meyve ile olmaz. O da istemez filan demiyecem zaten olamaz:D Ama hakkını vereim delikanlı ama güçsüz:good:
Güçsüz falan diyorumda şuan Luffy'nin rakipleri açısından güçsüz diyorum yoksa bu abimizde de var bir şeyler.

Buggyde görüyok Usopp'u da görüyok seri başından beri:ehe:
dediğim gibi karakteri sağlam olması onu güçlü yapmaz tabii bunlar benim düşüncelerim

Tek yediği adamı mı geçecek?:D Bunlar zor işler, Smoker ölse geçemez bi de bazı arkadaşlar Smoker amiral olacak bu evrenin sonunda diye tahmin ediyorlar ama cık olmaz o meyve ile olmaz. O da istemez filan demiyecem zaten olamaz:D Ama hakkını vereim delikanlı ama güçsüz:good:
Güçsüz falan diyorumda şuan Luffy rakipleri Luffy açısından güçsüz diyorum yoksa bu abimizdede var bir şeyler.

Buggyde görüyok Usopp'u da görüyok seri başından beri:ehe:
dediğim gibi karakteri sağlam olması onu güçlü yapmaz tabii bunlar benim düşüncelerim
smoker seri başında gördüğümüz en güçlü adamlardandı kaldiki meyve kullanıcıya göre değişir ayrıca fiziksel olarak güçlenebilir.

bide one piecede karakterler iradenesi ne kadar sağlamsa o kadar güçleniyor smoker bu açıdan iyi bir power up hakediyor.

Smoker grandline'da kalıp hakiyi orada öğrenseydi haki + logia gücüyle hiçbir çaylağı geçirmezdi yeni dünyaya.

Ama yeni dünyada gerçekten güçsüz kalmış bana göre.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık