Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Smoker'ın Ölümü

Smoker'ın ölüceğini düşünmüyorum.Denizcilerin arasında ilerde korsanlar kralı olucak adamın yaptığı iyilikleri gören bir insan olması gerekiyor.Ve bu karakter de Smoker.Manga sonuna yaşamaya devam edicektir.

Mangaka bu adamı kurtarmak için kuzanı ininden çıkarıp getiriyorsa,öldürdüğünde iyi bir küfrederim.Zannetmiyorum ölmez.Aynı roger gibi luffynin kk oluşuna an be an tanıklık edecek.Ya onun ızdırabıyla yada içten içe haklı çıkmanın gururuyla ölecek.Ecelinden ölür yani.

Mangaka bu adamı kurtarmak için kuzanı ininden çıkarıp getiriyorsa,öldürdüğünde iyi bir küfrederim.Zannetmiyorum ölmez.Aynı roger gibi luffynin kk oluşuna an be an tanıklık edecek.Ya onun ızdırabıyla yada içten içe haklı çıkmanın gururuyla ölecek.Ecelinden ölür yani.
Ace'i kurtarmak için New World'ün 4'de 1'i geldi ama öldürdü genede oda. Heç belli olmaz bu adamın ne yapacağı. He benim fikrim yeni kurulacak denizcilerin amirali olur coby ile birlikte. Filo amiralliği de Fujitora'ya yakışır bence...

Ace'i kurtarmak için New World'ün 4'de 1'i geldi ama öldürdü genede oda. Heç belli olmaz bu adamın ne yapacağı. He benim fikrim yeni kurulacak denizcilerin amirali olur coby ile birlikte. Filo amiralliği de Fujitora'ya yakışır bence...
Doğru valla belli olmaz.Son iki sayıdır trolleyen odaya bir daha asla güvenmem.Yalnız sengokunun filo amirali sağduyusu ve sorumluluk duygusuna öyle bir alışmışım ki şu an akainuya bile alışamadım.Akainunun şu an sadece ağırlığı var.Hiç diplomatik bir duruşu yok.Sengokunun o endişeli surat ifadesi bile konumun değerini ve önemini hissettiriyordu.

smoker için umutlarım büyüktü :

bunu görünceye dek :D

ama ölmez hatta güçlenir ve ilerde amiral gücünde bir adam olur çünkü seride önemli bir geçmişi var.

smoker için umutlarım büyüktü :

bunu görünceye dek :D

ama ölmez hatta güçlenir ve ilerde amiral gücünde bir adam olur çünkü seride önemli bir geçmişi var.
Çok barizdi bence. Shibukailerin %80 i zaten ortalama bi koramirali harcarki Dof en sağlamlarından.

Bencede Smoker bu seride ölmiyeceği nerdeyse garanti karakterlerden. Bide inadı bıraksa kaç arctır Luffyi kovalıyor herifin tek yamuğu yok hala sırf ''korsanlar kötüdür'' düşüncesinden dolayı peşinde herifin. Tam bir denizci. Akainunun daha insancıl hali olarak görüyorum Smoker'ı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık