Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Smoker'ın Ölümü

smoker seri başında gördüğümüz en güçlü adamlardandı kaldiki meyve kullanıcıya göre değişir ayrıca fiziksel olarak güçlenebilir.

bide one piecede karakterler iradenesi ne kadar sağlamsa o kadar güçleniyor smoker bu açıdan iyi bir power up hakediyor.
Smoker iyi adam Allah için ancak gelgelelim bana göre hiçbir zaman ne biliyim Kizaru, Akainu seviyesine ulaşamaz "power up" alsa da.

smoker seri başında gördüğümüz en güçlü adamlardandı kaldiki meyve kullanıcıya göre değişir ayrıca fiziksel olarak güçlenebilir.

bide one piecede karakterler iradenesi ne kadar sağlamsa o kadar güçleniyor smoker bu açıdan iyi bir power up hakediyor.
Seri başında kimi gördük ki? En güçsüz denizde bir logiaydı ee olsun bi zahmet:)
Güçlensin Luffy'i takip etmesi, konuşma tarzı daha da önemlisi ben Tashigi görmeyi isterim ama hiç bir zaman Dof olmayacak maalesef. İradeli olsun ama fziksel güçle filan tek yedi adamın seviyesine çıkamaz meyve ile nasıl çıksın, öküz gibi haki kassın diyecem adam B. hakiyi koka yapacak kadar öğrenmiş yani bence olma ihtimali yok ama senin fikrin olur diyorsa saygı duyarım:)

Ace gitmiş yine:(

Seri başında kimi gördük ki? En güçsüz denizde bir logiaydı ee olsun bi zahmet:)
Güçlensin Luffy'i takip etmesi, konuşma tarzı daha da önemlisi ben Tashigi görmeyi isterim ama hiç bir zaman Dof olmayacak maalesef. İradeli olsun ama fziksel güçle filan tek yedi adamın seviyesine çıkamaz meyve ile nasıl çıksın, öküz gibi haki kassın diyecem adam B. hakiyi koka yapacak kadar öğrenmiş yani bence olma ihtimali yok ama senin fikrin olur diyorsa saygı duyarım:)

Ace gitmiş yine:(
ben denizciler içerisinde smoker ve coby'den umutluyum önemli adamlar bence benim içinde hayal kırıklığı oldu vergo ve dof meselesi ama bu günlerde geçer :D

Oda bu karakteri harcamaz ama ölürse eceli ile ölmez. Smoker reyiz oturup ölümü bekleyecek adam değil.Luffy'nin peşinden giderken Punk Hazard arc'ında olduğu gibi birine yenilip ölür

Fotoğrafları göremediğimden oy vermek istemedim . Şöyle bir soru takıldı aklıma : Logia ve özellikle duman logiası olması sebebiyle sigara-puro-pipo zarar verir mi acaba ?

La dünkü smoker ayrılık mesajıdan sonra bu konuya yorum yazılır mı :D.Anlık bir öd kopması yaşadım.

RoronoaDZoro

Doflamingo eşek sudan gelinceye kadar dövdü,tam öldürecekti ki aokijiye dua etsin bizim smoker :gamyon:

cuno

duman olup göğe yükseleceksin sonra yağmur olacaksın... Sonra sularla birlikte bir çiçeğin bedenine yürüyeceksin... Oradan özüne ulaşacaksın... Çiçeğin özüne bir arı konacak... Belki... belki o arı Suggee diye bağıran luffy olacak ve sen asabi suratınla hasır şapkaa diyeceksin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık