Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sizce Kuş Kafesi Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuş Kafesi dediğin nedir ki? Kuşun içinden çıkamadığı bir yer. doFLAMINGO kuşu da bunu yapıyorsa şaşırmamak lazım.
Örümcek meyvesini yiyen denizciyi Marineford savaşında görmüştük diye hatırlıyorum.
Dof olsa olsa minik damarlarla kafasını dikmiştir diye düşünüyorum. (Robot mu? Hmm, sanmam)
Kuş kafesinde ise, ortamdaki herkesi kontrol edeceğini düşünüyorum. Sanji gibi herkes havada asılı kalsa, olaylar değişik şekiller alabilir. Herkes orasını burasını kesip saldırmasa bari. Pika ise, Zoro şansa yolunu bulabilirse, iyi dayak yer bence.

Kafa kopukken bedenini hareket ettiremiyor.Kuş kafesini nasıl yapacak acaba Pica ile alakalı birşeyler çıkacak gibi.Kaya adamın geri dönmeside zaten bunu gösteriyor.

Sayıyı tekrar okuduğumda kuş kafesi tekniğini çoktan yaptığını farkettim.Yani o kadar ileri gittiniz ki beni bu tekniği yaparak kendimi kurtarmaya zorladınız demek istiyor.Şu an bence kuş kafesi sayesinde kafası ayrı olmasına rağmen hayatta kalabiliyor ve bu tekniğin devamı gelecek.

Beyler kafa olayına noktayı koyucam. En sağlam teori budur heralde eheheh. Üşenmedim uğraştım.
Şaka canım :D

thosy

Beyler kafa olayına noktayı koyucam. En sağlam teori budur heralde eheheh. Üşenmedim uğraştım.
Şaka canım :D
Ben de bir ara öyle düşünmüştüm. Tek mantıklı açıklama bu gibi duruyordu. :D

Ama Dofy kafasını geri yerine koyamadığına göre böyle değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık