Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sizce Kuş Kafesi Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kafasının kopup ölmemesi bence meyve ile ilgili birşey.Kafasının kopacağını anladığı an ipleri ile hayati noktaları birleştirip doku gibi kullandığını tahmin ediyorum.Kuş kafesi de biliğimiz kuş kafesidir altında arayacak bişey bulamıyorum.Tüm adanın etrafı Dof'un ipleri ile sarılmıştır ve sivil bi kıyım bile yapabileceğini düşünüyorum :D Ghost Ship'teki demir halatın kopup yolcuları ikiye ayırması gibi :D

Bence baskasinin meyve yetenegini kullanma gibi bir yetenek one piecede var olsada o yetenek doffye verilmez o yuzddn bu secenegi dusunmek bile hata.

Sanki soylenmisti oyle birsey eger picayi dofi konturol ederse yenilmez oluyor diye belki onla alakalı bisey cıkabilir.

law'ın konuyu biliyor olması dof'un geçmiştede kullandığı bişey olduğunu gösterir bence geniş çaplı bir katliyam projesi belki law bunun yüzünden dofa kıl oluyordur.

bu saldırı büyük ihtimalle dof'un tek başına yaptığı bir saldırı.

ama benim görüşüm pica'da işin içinde organize bir saldırı (ölüm kafesi) diye düşünüyorum. pica kafesi kurucak içerde kalanlarda dofun malum keskin ipleri tarafından biçilicek.

Roronoa Zoro

Flamingo demiyorlar boşuna :cool: Kuş tarzı takılıyor zaten Kuş Kafeside bundan esinlenilmiştir :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık