Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sizce Kuş Kafesi Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kafes olayı avcıların sık sık kullandığı taktik olmasın. Avcıların diğer kuşları çekmek için kullandığı taktik. Kafesin içinde yem görevi gören bir kuş olur , ötüp diğer kuşları kendine çeker. Hatta birde Yavuz S. Selim li bir hikayeside var. .
Biraz uçuk ama olabilir.
Diğer bir teoride Kafesin içindeki insanları kullanabilmesi olabilir. Lawın gücünden faydalanmış olma olasılığı yüksek.

law'ın konuyu biliyor olması dof'un geçmiştede kullandığı bişey olduğunu gösterir bence geniş çaplı bir katliyam projesi belki law bunun yüzünden dofa kıl oluyordur.

bu saldırı büyük ihtimalle dof'un tek başına yaptığı bir saldırı.

ama benim görüşüm pica'da işin içinde organize bir saldırı (ölüm kafesi) diye düşünüyorum. pica kafesi kurucak içerde kalanlarda dofun malum keskin ipleri tarafından biçilicek.
Aynen katılıyorum, daha önce söylediğim gibi sivil bir kıyım olacak.Önümüzdeki sayılarda Dof-Law flashbacki göreceğiz kesin.Onun yurdunu-ailesini bu teknik ya da plan ile katlettiğini düsünüyorum.

Bu adam kukla gibi insanları yönetiyor ve kafası kesildi ölmedi bana Sasori çağrışımı yaptı bu kuklacı tipler niye hep böyle üçkağıtçı :artiz:

MSK

Dofun kafası koptuğunda ölmedi aynı zamanda anında da birleştiremediler. Belki bu birdcage kafasını birleştirebilecek ve onu daha da güçlü yapıcak birşey olabilir. Bence bu kuş kafesi kesin dofun kafasını tekrar vücuduna takmasıyla alakalı birşeydir. Öte yandan sırtında sürekli olan kuş tüyleri aslında bi kuşa ait de olabilir ve bu bahsettiğimiz kuş o kafeste de olabilir. Düşlündüklerim bu kadar ama E. Oda tabi gene yaratıcı bişeyle açıklar bi 5-10 bölüme. Direk öğreniceğimizi sanmıyorum.

Bence şöyle. Pika kaleyi tamamen kapatıyor fanus gibi. Bi yer kırılıncada meyvesi sayesinde o boşluğu anından dolduruyor. Dof ise bu fanusun için tamaman iplerle dolduruyor. Dar bi alandaki örümcek ağı gibi hani nerdeyse boşluksuz olur bembeyaz bir gözükür ya öyle. Tabi bu ipler aşırı ince yani aynı zamanda kesici yani hareket alanı bırakmayıp milleti avlıyor olabilir.

Bence şöyle. Pika kaleyi tamamen kapatıyor fanus gibi. Bi yer kırılıncada meyvesi sayesinde o boşluğu anından dolduruyor. Dof ise bu fanusun için tamaman iplerle dolduruyor. Dar bi alandaki örümcek ağı gibi hani nerdeyse boşluksuz olur bembeyaz bir gözükür ya öyle. Tabi bu ipler aşırı ince yani aynı zamanda kesici yani hareket alanı bırakmayıp milleti avlıyor olabilir.
Yalnız Dofun meyvesini kullanabilmesi için buluta ihtiyacı yok muydu ?

Pica ile ortak yaptığı bir saldırı olacağını sanmıyorum. Eğer öyleyse kendi adamına bağımlı olur ve hepten gözümden düşer Doffy. Bu adamı ekstra zor yapan acımasızlığı olduğundan etraftaki zayıf olan kişileri kullanarak Luffy vs Law'ı çaresiz bırakacak bir durum olabilir kuş kafesi dediği. Hatta bir ihtimal flashback'ini de verdikten sonra Trafo kardeş rahmetli olabilir bu arcta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık