Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh vs. Jack

Rayleigh vs Jack

• Kullanılan toplam oy
    211
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yenemez. 5 gün 5 gece Devrimci komutanlarıyla savaşıp terlememiş azmandan bahsediyoruz. Ray nereye dayanıyor 5 gün 5 gece. Kizaru ile 2 kılıç tokuşturdu kan ter içinde kaldı zaten.
Devrimci komutanları mı? 2 mink olmasın o? Ayrıyetten yanında bir miktar elemanı olmasına rağmen, normal bence. Biri koskoca Amirale karşı dövüşüyor, diğeri, iki adet mink kralı ile.

Neko ve Inu Rayleigh`i hazır ol da beklerler.

Beckman`ın durduramadığı amirali durdurmuş.

Garp`ın Denizciler 2 efsane ile baş edemez diye övdüğü bir adam.

5 gün dövümesine gerek yok kesip atar çok zorlanmaz. Jack birçok açık verir.
Rayleigh`in saldırıları Minklerin basit saldırılarına benzemez.

Son düzenleme:
Genç ray için ancak antrenman olur jack. Ama yaşlı halini bilmiyorum. Rayi kafamda bir seviyeye koydum ama daha Jacki tam göremedik. O yüzden kararsızım. Ama bence Katakuri olsa yaşlı rayi yenebilirdi. Jack kaybeder.

Ray baba ismi ile kazanır bu kapışmayı; yani insan ray, garp deyince bi düşünüyor.

Ray baba diyecem de abi Kizaruyu orda kaç dakka tuttu veya ne kadar tutabilir, lakin diğer taraf da günlerce iki tane inanılmaz canavarla kapışan bi Jack var. İnu-Neko güçlü karakterler demeye gerek yok Luffy zaten direk sen çok güçlüsün dedi kediye.

ama ama işte ismi yetiyor. Ray babanın ismi, Smoothie aldırır bana şahsen, Amiral ve Marco Katakuri Mihawk gibi adamlara yetmez ismi.

Yoksa op da yaş faktörü cidden önemli.

hani garp gibi daha düne kadar korsan avlayan biri de değil içkici kumarcının teki reis :D

Hız ve Haki bakımından üstün olduğu belli gibi Rayleigh'in ama dayanıklılık konusunda ne kadar yukarılarda bilmiyoruz. Tabi gençliğinde hayvan gibi olduğu kesin ama şu yaşlı halini bilemeyiz. Ama ben yine de Rayleigh'i biraz daha üstün görüyorum bu kapışmada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık