Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh vs. Jack

Rayleigh vs Jack

• Kullanılan toplam oy
    211
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilmiyorumda Inu baya yaşlı gözüküyor özellikle.Ray kadar vardırlar,zaten Rogerın tayfası.
Kozuki Oden ile birlikte Rogerın gemisinde bulunmuşlar sadece.Tayfa uyesı olup olmadıkları belli değil.Yaş mevzusu olarak da sıkıntılı konu.Mesela Hajrudin 80 küsür yaşında imiş.Minkler de devler gibi çok yaşıyor olabilir.Üstelik yaşlılık konusunda bir handikapa düştüklerini de görmedik.
Kesin konuşmamak gerekir ama Inu-Neko muhtemelen tam formda idiler Jack dövüşü öncesi.

Dengeli bir vs konusu değil bu.

1-Kizaru tutarken tayfayı Kuma'dan kurtarmak isteyen adam Ray.
2-İnu ve Neko, Oro da bir Brook potansiyeli taşırken aynı gemide yardımcı kaptandı bu adam.
3-G4 Luffy, Jack ile kafa kafaya savaşabilir(yener yada yenemez muhabbeti yapmıyorum), G4 adadaki vahşi hayvanlar için üretilen bir teknikti. Ray bunu tek eliyle yapabilen bir adam.

Ray'in yaşlı halindeki dengi şuan ki Shanks. Dedeye sahip çıkalım lütfen.

Dengeli bir vs konusu değil bu.

1-Kizaru tutarken tayfayı Kuma'dan kurtarmak isteyen adam Ray.
2-İnu ve Neko, Oro da bir Brook potansiyeli taşırken aynı gemide yardımcı kaptandı bu adam.
3-G4 Luffy, Jack ile kafa kafaya savaşabilir(yener yada yenemez muhabbeti yapmıyorum), G4 adadaki vahşi hayvanlar için üretilen bir teknikti. Ray bunu tek eliyle yapabilen bir adam.

Ray'in yaşlı halindeki dengi şuan ki Shanks. Dedeye sahip çıkalım lütfen.
Şu yorumu senin gibi güzel teoriler yazan birisine hiç ama hiç yakıştıramadım. :/ Acayip bir fail ha.

KK- sağ kolu > Yonkou bu belli bir şey.
Olabilir de genci için geçerlidir o(Senin hatrına, yoksa Genç Ray'i normalde yonkou üstü görmem)Yahu Roger'ın eşi Wb bile yaşlılıkla ne hallere düştü. Roger'ın yardımcısı nasıl yonkou olsun o yaşta. Kizaru'yu tutarken bile yerler akıtıyor bu adam. Hadi Roger'ın idamından sonra aktif korsanlık yapsa neyse diyecem. Adam yıllardır kılıç almamış eline, kendi bile söylüyor güçten düştüğünü. Ray temizinden bir amiral eder, daha fazlası değil bana göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık