Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shiryu

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 63 33.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 125 66.5%

• Kullanılan toplam oy
    188
Demek o pislik hala hayatta da diyor ayrıca. Bence Burgess geberse Shiliew'in umrunda dahi olmaz. Oradaki çabuk yerini söyle demesi endişeden çok sabırsızlık içeriyor. Çünkü Burgess lafı sakız gibi uzatıyordu o sıra.
O konuşması bana daha çok tarzı imiş gibi geldi. 'Teferruatı salla asıl meseleye gel, onları sonra da anlatırsın' anlamında söylemiş olabilir. Gerçi bi kaç bölüm sonra animedeki ses tonundan daha iyi anlarız belki.

Son düzenleme:
Shiryuu gibi bir adamı Burgess ile kıyaslama sevdasından vazgeçelim lütfen.Ama Burgess yenildi Bb tayfası hep aynı hep güçsüz mantalitesinden de.Yenilenleri ezik görme trendini bırakalım artık.Aynısı Dof tayfası için de yapıldı.Bb için de şimdiden yolu yapılıyor kafalarda.

Burgess yenildikten sonra Shiryuu alaycı biçimde o ayı ölmemiş mi diyor yahu. :D Adam kendi zaten ezik olarak görüyor kendisiyle kıyasladığında hiç olarak görüyor.Aradaki kalibre farkını bu bile anlatmaya yeter.

Hep dizilerde ve filmlerde görmüşsünüzdür.Kalıplı iri yarı adamlar fiziksel olarak güçlüdür ama dayak yerler.Burgess de bunlardan farklı değil.Kıyaslamanızı ona göre yapın.

Shilew magellana denk bir karakter olarak gösterildi. Kısacası magellanın venom demonu seviyesinde bir adamdan bahsediyoruz. Venom demon halinin ne kadar güçlü olduğuna 3 tane shichi seviyesi olan luffy, croco ve jinbeinin hiç bir şey yapamamasını gösterebiliriz.
Sana göre Shillew bütün Teach tayfasını teklerdi yani?

Ben Shilliew tam olarak dengi olarak görmüyorum Magellan'ın. Diğer taraftan denk olsalar bile Magellan gibi bir yeteneği yok. O yüzden Magellan'ın BB tayfasına yaptığına yapmasını geçtim sadece BB'yi öyle bir duruma düşürmesi söz konusu değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık