Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shiryu

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 63 33.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 125 66.5%

• Kullanılan toplam oy
    188
@kadir t. Valla ben Bison'a ilk görrdüğümden beri benzetiim.Şapkası kadarr suratı da beenziiyor.Street Fighter gençliği çak1ar tabi:D

Son düzenleme:
Yağmur gibi kan akıtıyordu niye BB ye katıldı.Mihawk hiçbir yonkouya katılmaz.Yenemez tabi ama eyvallahda çekmez
Belki Wano'yla görülmemiş bir hesabı var. Belki Wano'nun başına geçmek istiyor ? Bir amacı olabilir ve bu amacı gerçekleştirmek için güçlü bir ekibe katılmaktan daha mantıklı bir plan olmaz herhalde. Baby 5'ın bile flashı var bu seride. Basitçe kesip atmamak lazım. Bir de bu adamın muhtemel son rakiplerden biri olduğunu düşünürsek.

Belki Wano'yla görülmemiş bir hesabı var. Belki Wano'nun başına geçmek istiyor ? Bir amacı olabilir ve bu amacı gerçekleştirmek için güçlü bir ekibe katılmaktan daha mantıklı bir plan olmaz herhalde. Baby 5'ın bile flashı var bu seride. Basitçe kesip atmamak lazım. Bir de bu adamın muhtemel son rakiplerden biri olduğunu düşünürsek.
Mantıklı ama ikiside aktif kılıç kullanıcıları olmalarına rağmen en iyi sıfatını mihawk almış ki shiliew de genç birine benzemiyor.Niye bilmiyorum ama mihawk büyük ihtimalle meyve kullanıcısı çıkıcak çünkü adamın konsepti buram buram vampirlik kokuyor

Mantıklı ama ikiside aktif kılıç kullanıcıları olmalarına rağmen en iyi sıfatını mihawk almış ki shiliew de genç birine benzemiyor.Biye bilmiyorum ama mihawk büyük ihtimalle meyve kullanıcı çıkıcak çünkü adamın konsepti buram buram vampirlik kokuyor
Shiliew , o potansiyeline rağmen ımpel down'da emir kulu olmayı tercih etmiş. Bunun gözle görülebilir tek sebebi Lucci gibi , kan için bedel ödememesi. 'Adalet' kavramının içinde , kılıcının kaprisleri veya kendi kan tutkusunu dindirebiliyor. Yani en iyi olmakta gözü yok. BB en güçlü paramecia 'yı elde ettiğinde bu adama katılarak doğru kararı vermişim diyor.
1-ID'da artık mahkum öldüremiyor.
2-BB'nin meyve çalabilmesi çok büyük bir güç OP evreninde. Yani kumarını zirveye oynuyor bu durumda kan tutkusunun önüne bir engel geçemeyecek.

Ha ama Mihawk mı , Shiliew mu dersen Mihawk derim.

Mantıklı ama ikiside aktif kılıç kullanıcıları olmalarına rağmen en iyi sıfatını mihawk almış ki shiliew de genç birine benzemiyor.Niye bilmiyorum ama mihawk büyük ihtimalle meyve kullanıcı çıkıcak çünkü adamın konsepti buram buram vampirlik kokuyor
Vampirlik konusunda haklısın :) Bu arada vampir deyince aklıma hep bu geliyor:

Meyveden ziyade ikinci kişiliği vampir çıkacak gibi geliyor ama bilemiyoruz. Her şey mümkündür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık