Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shimotsuki Ryuma †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 92.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    253
Kendisi bir Şimotsuki'dir, torunu muhtemelen Zoro'nun doğduğu köy olan Şimotsuki köyünü kurdu sonra da oğlunu eğitmenlere teslim edip bu dünyadan göçtü. Şuan Zoro da Wano'ya geri dönüp, emaneti olan bu şehri wano'yu geri almakla meşgul.

Kendisi bir Şimotsuki'dir, torunu muhtemelen Zoro'nun doğduğu köy olan Şimotsuki köyünü kurdu sonra da oğlunu eğitmenlere teslim edip bu dünyadan göçtü. Şuan Zoro da Wano'ya geri dönüp, emaneti olan bu şehri wano'yu geri almakla meşgul.
Shimotsuki Köyü'nü Wano'dan 55 sene önce East Blue'ya göç eden Shimotsuki Kozaburo kurdu. Koushirou'nun babası ve Kuina'nın dedesidir kendisi, muhtemelen de yaşıyor. O da Shimotsuki ama Ushimaru gibi direkt torunu olmayabilir Ryuma'nın.

Saat 10.00'da Monsters mangasına yapılan seslendirme yayımlanacak. Ryuma'yı Yoshimasa Hosoya (Attack on Titan - Reiner'ı seslendiren kişi) seslendiriyor.

Ben şahsen bayıldım ya. Çok başarılı olmuş. Seslendirmen performansları son derece iyiydi ve o atmosferi de çok hoş bir şekilde kurmuşlar. En iyi kısımlar ise yarına kalmış, sabırsızlıkla bekliyorum. Güncel TOEI'den daha iyi iş çıkarmış adamlar seslendirmede, yalan yok. Etkisi çok artmış eserin.

Ryuma'nın sesi için daha özel olabilir miydi diye düşündüm ancak yine de ideal ve karakteri yansıtan bir ses olmuş. Tekrar tekrar hayran kalmalık bir karaktersin be Ryuma. Yalnızca 1 bölümde karakterini çok güzel ortaya koyuyor, bunu da yansıtabilmişler.

Shimotsuki Köyü'nü Wano'dan 55 sene önce East Blue'ya göç eden Shimotsuki Kozaburo kurdu. Koushirou'nun babası ve Kuina'nın dedesidir kendisi, muhtemelen de yaşıyor. O da Shimotsuki ama Ushimaru gibi direkt torunu olmayabilir Ryuma'nın.
Shimotsuki adı her duyana lerze-resândır
Klanımızın heybeti ma’ruf-i cihandır
Fıtrat değişir sanma bu kan yine o kandır.

Rurouni kenshinin en büyük rakiplerinden shishio Makato gibi dövüşte yenildikten sonra kendi bedenini yakmıştır. Ikisinin de sargılı olması aralarındaki benzerliği artıtmıştır. Acaba Ryuma da wanoya ihanet edip kendi egemenliğine mi almak istemiştir wanoyu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık