Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shimotsuki Ryuma †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 92.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    253
One piece aleminden tek bir şeyi alma hakkım olsa ope ope no mi'yi almak isterdim. Hayallerimin meyvesi. One piece aleminde yaşasam cerrah kılıcım olarak da Hazansuyunu istermişim, geçen konuşurken fark ettim. O ikisi elimde olsa başka hiçbir hedefim olmaz, dünyayı alabildiğine gezerdim.
Hayali bile güzel be. Kendi küçük gemimde o kültür senin bu dil benim, o tarih senin, bu coğrafya benim gezerdim. Reisin kılıcını taşıma onuruyla üstelik.

İllaki bir seviye biçeceksek Hikayesel zorunluluktan Oden'de güçlü. Oden Wano'nun Kralıysa Ryuma Tanrısıdır.

Sakazuki, Samuraylar ne kadar güçlü bilmiyoruz diyor eskiden çünkü Ryuma efsanesi içlerinden geçmiş.

Ben kendisini Xebec, Roger, Newgate, Garp dörtlemesinin ardından beşinci sıraya koyarım.

Ha kendisinden hikayesel anlamda yeni bir şeyler görmeyebiliriz. Hikaye açısından pek bir önemi yok. Fakat Oda'nın eski serisindeki Başrolünü en büyük eserinde tanrılaştırdığı da bir gerçek.

Elinde bir de en iyi 12 kılıçtan biri olsaydı kim bilir seviyesi ne olurdu.
Zoro anca 3 tane en kaliteli kılıçla bu adamın seviyesine gelecek.

Yener ama daha zorlanır. Emma en basit örneği. Kaliteli kılıç ciddi güç artışı sağlıyor.
Ee ryuma nın elindeki borumu?
Tamam kılıç farkediyor ama , kişi güçlü kılıcı değil kendine uygun kılıcı seçiyor.
Zoro 12 likten olsa dahi , güçlü bile olsa santoryu yapamayacağı kılıcı almaz.

Bu enma olayı ise muhtemeln şu denjironun slashı görmüşündür. Enma ileri silahlanma bilmeyen birine , ileri silahlandırma benzeri saldırı yaptırıyor büyük ihtimalle ileride görürüz.

Ee ryuma nın elindeki borumu?
Tamam kılıç farkediyor ama , kişi güçlü kılıcı değil kendine uygun kılıcı seçiyor.
Zoro 12 likten olsa dahi , güçlü bile olsa santoryu yapamayacağı kılıcı almaz.

Bu enma olayı ise muhtemeln şu denjironun slashı görmüşündür. Enma ileri silahlanma bilmeyen birine , ileri silahlandırma benzeri saldırı yaptırıyor büyük ihtimalle ileride görürüz.
Valla kamazonun kullandığı tırpanı bile ağzına alıp yaptı daha en iyi 12liden Beyazsakalın silahını versen ağzına alıp yapar herhalde colgatenin reklam yüzü Arkadaşımız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık