Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
Ellerine sağlık çok güzel bir sunum.Bir sorum olacak lakin. Bende Shanks fanlarındanım fakat lufy'i kurtarmak için bir kolunu feda etti 1 avuç haydutu hakisiyle durdurmadı ya da o kadar güçlü olmasına karşın lufy 17 yaşında iken tek attığı deniz kralımsı olan canlıya shanks lufy kurtarmak adına 1 kolunu feda etti burası bana çok anlamsız geldi haki kullanamaz mıydı yada başka bir şey yapabirdi diye düşünüyorum o denli güçlü birinin öyle saçma bir durumu mantıksız eksiklerle dolu bilgi sunan olursa çok mutlu olurum. Yeni nesile kumara oynamasını geçtim. Güçlü dediğimiz kişinin güçsüz bir hareketinin arkasındaki asıl amaç ne olabilir ?

Shanks > Kaido ihtimaldi. Kaido büyük ihtimalle abartılı bir sunumdan ibaretti.. Artık bu ihtimali kimse göz ardı edemez hale geldi. Bunu Shanks değil Kaido başardı : ))

Her şeye rağmen MF öncesi Kaido ile dövüşmemiş olabilir. Mecbur kaşmadıkça dövüşecek biri değil Shanks. Kaido'yu durmaya ikna edemediyse tokatlayıp göndermiştir.

Shanks'in en büyük kozu Benn. Tayfanın akıl hocası olabilir.

Bu adam seride işlevli gibi görünüp işlevsiz olan en büyük karakter. Hiç büyük bir olay önlemeye çalışmaz anca Marineford"a artistik giriş yapar. Ha birde nasıl adam topladıysa hepside bunun gibi reklam peşindedir. (Marineford"da artistik poz vermeleri). Bir de bu zeka küpü oda"nını savaş çizmiyeceğini bildiğinden ota boka gelin savaşalım da diyor. Lan kızıl köpek sen Wb" a Ace gönderme diye ağlayacağına Teach i ve tayfasını büyümeden yok etseydin ya. Anca yara izini gösterip Oyaji"ye ağla. Sengoku falan hikaye en büyük fikir adamı ahanda bu"dur:artiz:

Boşuna en başından beridir Shanks için en güçlü demedik:hıh:
Fan man falan dediler de gördük en güçlü yaratık denilen sübyancıyı
Atarı gideri anca çocuklara işliyor
Shanksı görünce kim bilir nasıl inlemiştir fino köpeği gibi

Seride iki amirali bırak üç amirali sille tokat edecek karakterden bahsediyoruz.
One Piece ikiye ayrılır Shanks ve diğerleri:hıh:

İddialara göre Shanks Kaido'yu durdurmaya gittiğinde King Uçarak Benn'i almış ve Kaido'nun yanına götürmüş.

Benn: "Ee şimdi ne olacak"

Kaido: "Shanks'in en sevdiği adamısın seni öldürmekle tehdit edip onu yolumuzdan çekeceğiz"

Benn: "Kaptana ben ilgilenirim demiştim."

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık