Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
Son bölümlerde alttan alttan Shanks de işlendi.

Roger'in laugh tale'nin yerinin belirlendiği odaya Shanks'i almaması onun için dönüm noktası oldu bence. Shanks'in Buggy'ile kalmak istememesi biraz da bundan dolayı düşünüyorum. Shanks'in kendi farklı planları olabilir. Serideki görevi Luffy'i etkilemekten ibaret değil. Kaido'dan sonra sıra onda. Sevmeyenleri gücüne şaşıracak, sevenleri belki de azalacak ama çok güzel işlenecek.

Xebec'in oğlu çıksa ne xoş olur.
Bir de bir an önce kutsal köpeği imajını temizlemesi lazım. Hadi Mifak ile kankalık yaptın, görmezden geldik, ama kutsal iti çıkarsa çok üzer.

Xebec'in oğlu çıksa ne xoş olur.
Bir de bir an önce kutsal köpeği imajını temizlemesi lazım. Hadi Mifak ile kankalık yaptın, görmezden geldik, ama kutsal iti çıkarsa çok üzer.
Hem Roger hem de bebek sevmeyeli uzun zaman oldu dediler. Boşa değildir bu diyalog. Gemiye daha önce bir bebek binmiş ama kim bu bebek. Ya da hem Shanks hem Buggy mi? Bir de ikiz kardeş çıkıyorlarmış :S

Hem Roger hem de bebek sevmeyeli uzun zaman oldu dediler. Boşa değildir bu diyalog. Gemiye daha önce bir bebek binmiş ama kim bu bebek. Ya da hem Shanks hem Buggy mi? Bir de ikiz kardeş çıkıyorlarmış :S
Kardeş çıkmaları çok hoş olurdu.
Xebec dövüşünün bulunduğu yerde hem köleler hem kutsallar vardı. Xebec, köleler ve kutsallar. Üç farklı durum iki seçenek.
Ben Xebec>Shanks, Kutsallar>Buggy'den yana kullanıyorum.

Kardeş çıkmaları çok hoş olurdu.
Xebec dövüşünün bulunduğu yerde hem köleler hem kutsallar vardı. Xebec, köleler ve kutsallar. Üç farklı durum iki seçenek.
Ben Xebec>Shanks, Kutsallar>Buggy'den yana kullanıyorum.
İstemesem de Shanks'in Kutsal çıkma gibi bir durumu var.

Bu arada baktım Buggy ve Shanks aynı yaşta ama doğum tarihleri farklı. Bu sebeple maalesef kardeş değiller gibi gözüküyor.

Bu arada Shanks Haki Buggy meyve kullandığını gördüğümüz ilk karakter. Ve muhtemelen bir şekilde ikisi de seri sonuna dahil edilecekler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık