Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
İstemesem de Shanks'in Kutsal çıkma gibi bir durumu var. Bu arada baktım Buggy ve Shanks aynı yaşta ama doğum tarihleri farklı. Bu sebeple maalesef kardeş değiller gibi gözüküyor.

Bu arada Shanks Haki Buggy meyve kullandığını gördüğümüz ilk karakter. Ve muhtemelen bir şekilde ikisi de seri sonuna dahil edilecekler.
Shanks'ın dibini sıyırmadan seriden çıkarmayacaktır. Buggy'i de seviyor adam. Dediğin gibi ikiliyi seri sonunda görürüz muhtemelen.

Shanks'ın dibini sıyırmadan seriden çıkarmayacaktır. Buggy'i de seviyor adam. Dediğin gibi ikiliyi seri sonunda görürüz muhtemelen.
O da vardı bak. Shanks en çok kendisine benzettiği Buggy de en çok sevdiği kötü karakter.
Buggy kölelerden palyaço ailesinden falan olabilir. Ya da Kutsallar onu büyüyünce soytarıları yapmayı düşünüyordur. Malum kırmızı burnundan dolayı.

Sen olduğun için.
Kutsal ejder olduğun için.

Bence uyuyor gibi ne dersiniz ?:hmm:
Uyuyor maalesef. Ben de bundan dolayı Shanks'in kutsal çıkma ihtimali var diye düşündüm.

O da vardı bak. Shanks en çok kendisine benzettiği Buggy de en çok sevdiği kötü karakter.
Buggy kölelerden palyaço ailesinden falan olabilir. Ya da Kutsallar onu büyüyünce soytarıları yapmayı düşünüyordur. Malum kırmızı burnundan dolayı.

Uyuyor maalesef. Ben de bundan dolayı Shanks'in kutsal çıkma ihtimali var diye düşündüm.
Buggy'nin aile kutsalların köleliğine bağlanırsa aşırı duygusal olur. Bu motivasyonla kutsalların kafasına Pluton veya Uranüs ateşletir Oda seri sonu.

Tüm büyuk aktörlerle yolu kesişiyor bakalım devrimcilerle ne ilişkisi çıkacak.Şu arc bitse de beyefendiyi tekrar görsek.

1000 bölüm olacak 10 bölüm görmemişizdir.Bazı garip insanlar balon gibi şişiriyor.Kolu olsa KK olur diyeni bile gördüm.Ama bu genç yaşta nasıl Yonkou olduğu bilinmez.Hele ki sadece hakiyse.Muhtemelen bir meyvesi de var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık