Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Sevdiğiniz YouTube Kanalları

Eski Anadolu Rock parçalarını illüstrasyon ile buluşturuyorlar. Bu parçaların çoğu Spotify'da yok.
Allah'ın en sevgili kullarından biri lise veya üniversite fark etmeksizin sınavlarda en çok yardımı dokunacak kanallardan biri.
11-12 Yaşımdan beri takip ettiğim, çok sık konsept değiştirdiği ve genelde düzensiz videolar attığı için önceki kanalı ölen ve 2-3 senedir yeni kanalından devam eden biri. Babam Da Oyuncu zamanlarından tanıyanlar varsa çok şanslılar.
Eğer öldüğümde gözlerimin önüne "Yazan ve Yöneten Tunca Arslan" yazısı görmezsem boşa yaşamış hissedeceğim.
Düzenli video atsa şu an çok farklı yerlerdeydi, senede 3-4 video atıp kayboluyor. Mösyö Pikselans kadar retro oyun üzerine kurulu bir Türk kanala denk gelmedim.

Son düzenleme:
Güzel animasyonları ve başarılı anlatım tarzı ile çok iyi bir tarih kanalı.

Çılgın bir mühendisin elektrikli diş fırçaları ve diğer makineleri programlayarak kurduğu ilginç orkestra.

Kedi severler için depresyon giderici bir kedi kanalı. Bu kedilerin hayat kalitesi benden iyi bu arada bunu eklemesem olmazdı :)

İllizyon gösterilerinin nasıl yapıldığını anlatmaya çalışan bir kanal. Bu kanalı izlerken eğlenirsiniz ancak daha sonra ilizyon gösterilerini izlerken kolay çözüyorsunuz, eğlencesi kaçıyor benden uyarması :)
Kings and General'in savaslari haritada fazla gostermesi ve komutanlarin savasta nasil bir strateji izlediklerini de gorsellerle desteklemesi cok iyi ya.

Eski Anadolu Rock parçalarını illüstrasyon ile buluşturuyorlar. Bu parçaların çoğu Spotify'da yok.

Allah'ın en sevgili kullarından biri lise veya üniversite fark etmeksizin sınavlarda en çok yardımı dokunacak kanallardan biri.

11-12 Yaşımdan beri takip ettiğim, çok sık konsept değiştirdiği ve genelde düzensiz videolar attığı için önceki kanalı ölen ve 2-3 senedir yeni kanalından devam eden biri. Babam Da Oyuncu zamanlarından tanıyanlar varsa çok şanslılar.

Eğer öldüğümde gözlerimin önüne "Yazan ve Yöneten Tunca Arslan" yazısı görmessem boşa yaşamış hissedeceğim.

Düzenli video atsa şu an çok farklı yerlerdeydi, senede 3-4 video atıp kayboluyor. Mösyö Pikselans kadar retro oyun üzerine kurulu bir Türk kanala denk gelmedim.
Vay be Babam Da Oyuncu demek. Agunzagun Sabri vardı bir de arada beraber video çekiyorlardı.

Tunca'yı da Multiplayer kanalından önce tanıyordum. 9-10 sene önce anime parodilerini görmüştüm. :D

Mösyö Pikselans'ı da takip ediyorum doğru. Bayadır video çekmediği için yazmamıştım onu ama geri başlamış sanırsam. Retro oyunları severiz.

Şimdi de ipini koparan Youtuber oldu ortalık çöplüğe döndü valla. Eski youtuberlar da ya bıraktı ya da kalitesini bozdu.

Vay be Babam Da Oyuncu demek. Agunzagun Sabri vardı bir de arada beraber video çekiyorlardı.

Tunca'yı da Multiplayer kanalından önce tanıyordum. 9-10 sene önce anime parodilerini görmüştüm. :D

Mösyö Pikselans'ı da takip ediyorum doğru. Bayadır video çekmediği için yazmamıştım onu ama geri başlamış sanırsam. Retro oyunları severiz.

Şimdi de ipini koparan Youtuber oldu ortalık çöplüğe döndü valla. Eski youtuberlar da ya bıraktı ya da kalitesini bozdu.
Agun Da Oyuncu zamanları çok güzeldi be. Agunzagun kanalında Rüçhan, Sabri ve Derin üçlüsünün Garry's Mod videoları yıllar sonra bile beni kahkahalara boğmaya yetiyor.

Gerçek bir evcil hayvana bakıp o terapiyi canlı canlı yaşayamayanlar için bulunmaz maden :)
Kings and General'in savaslari haritada fazla gostermesi ve komutanlarin savasta nasil bir strateji izlediklerini de gorsellerle desteklemesi cok iyi ya.
Evet genelde tarafsız olmaya da gayret ediyorlar. Yanılsalar bile bir tarafı şişirmek için değil tarafsız olmaya çalıştıkları için yanılıyorlar.

Karakalem ve manga çizimlerine ilginiz varsa Mark Crilley'e bakabilirsiniz.
Ayrıca kanal olarak var mı bilmiyorum ama Billy Bat, Monster gibi yapımların mangakası Urasawa reisin mangakaların iş yerlerine gidip bir yandan iş üstünde onları izlerken bir yandan röportaj yaptığı belgeseller var YouTube'da, ilginiz varsa kesinlikle bakın derim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık