Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Serideki En Ezici Galibiyet

Serideki En Ezici Galibiyet

• Kullanılan toplam oy
    125
Blueno yok mu? En ezici oydu bence. Tek atmak bence ezici olmuyor pek. Eze eze yenmek = Blueno vs Luffy. Şıklardan Mihawk vs Zoro.

Kizaru vs Supernovalar bence. Her birinin havasından geçilmiyordu, adam geldi kedinin fareyle oynayışı gibi talan etti hepsini yorulmadan :D

edit: Ankettekilerden ise Law vs Vergo, Luffy vs Bellamy'e oy verdim.
Harbiden. Ben nasıl bunu eklemeyi unuttum. :( Kizaru reis dalga geçe geçe, dinlene dinlene dövüyordu hepsini.

Katakuri'nin Carrot ve Ichiji'yi hacamat etmesi bana göre büyük ezmedir. Anketi oylayacak olsam Doflamingo vs. Smokèr derdim. Yalnız konuyu açan arkadaş yanlış bilgi vermese hoş olurmuş. Smoker, Vergo'ya hiç ezilmedi. O kısmı uydurmuş.

Net zoro mihawk . Zoro hiçbir şey yapamamıştı şahinin karşısında çok çaresiz kalmıştı. Anime de hatta yenildikten sonra luffye bununla bir sorunun var mı falan diyordu mangada bilmiyorum öyle bir sahne var mı ama baya ezilmişti ya ölmek için beklemesi falan

Anketi bir daha değerlendirdim. Ezici galibiyet için iki tarafın dövüşe tutuşması gerek diye düşünürsek seçeneklerin çoğu boşa çıkıyor.
Zoro vs. Monet dövüş değildi. Zoro birkaç yerde müdahale etti o kadar.
Kuma vs. Tayfa olayında da dövüş olmadı. Bizimkiler kaçmaya çalışıyordu.
Ace vs. Akainu zaten ankette hiç olmamalıydı.
Doflamingo vs. Smoker mevzusu da dövüş değildi. Smoker dövüşmeye yeltenmedi bile.

Geriye kalan seçenekler içinde Ryuma vs. Brook anketin tanımına uyuyor.

Anketi bir daha değerlendirdim. Ezici galibiyet için iki tarafın dövüşe tutuşması gerek diye düşünürsek seçeneklerin çoğu boşa çıkıyor.
Zoro vs. Monet dövüş değildi. Zoro birkaç yerde müdahale etti o kadar.
Kuma vs. Tayfa olayında da dövüş olmadı. Bizimkiler kaçmaya çalışıyordu.
Ace vs. Akainu zaten ankette hiç olmamalıydı.
Doflamingo vs. Smoker mevzusu da dövüş değildi. Smoker dövüşmeye yeltenmedi bile.

Geriye kalan seçenekler içinde Ryuma vs. Brook anketin tanımına uyuyor.
Katakuri vs Ichiji?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık