Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Serideki En Ezici Galibiyet

Serideki En Ezici Galibiyet

• Kullanılan toplam oy
    125
Sanji orda koruma güdüsüyle direkt daldı ona vs bile denmez.

Smoker da tayfasını korumak istedi.

Ace de vs atmadı akainu ile.

Luffy vs bellamy derim ben.
İstek önemsiz bence bu durumda. Smoker sonuçta kan revan içinde Doflamingo'nun altında kaldı mı kaldı. Sanji de aynı şekilde çok kısa bir süre içinde hareketsiz kaldı. İkisi de ezilerek yenildi ve ikisini de başkası kurtardı. Ace kısmına katılıyorum ama. Başlıkta da yazdım zaten uzun uzun düşündüm eklerken diye. :D

Zoro'nun Monet'e yaptığıyla diğerlerinin rakibine tek atması vs. aynı şeyler değil. Aradığımız cevap rakibi ezmekse Zoro op evreninin nirvanasında. Kadına ne yaptıysa o an, her anlamda bitirdi, madden manen eksileri saydı Monet. Sanırım hiç vaar olmamayı bile istemiştir o an!
Vallahi öyle. Şu birleşmeye çalışıp birleşemediği sahne cidden çok etkileyiciydi.

İstek önemsiz bence bu durumda. Smoker sonuçta kan revan içinde Doflamingo'nun altında kaldı mı kaldı. Sanji de aynı şekilde çok kısa bir süre içinde hareketsiz kaldı. İkisi de ezilerek yenildi ve ikisini de başkası kurtardı. Ace kısmına katılıyorum ama. Başlıkta da yazdım zaten uzun uzun düşündüm eklerken diye. :D

Vallahi öyle. Şu birleşmeye çalışıp birleşemediği sahne cidden çok etkileyiciydi.
O zaman ceaser vs luffy de eklemek lazım.
Sonuçta ceaser luffy’yi bayılttı.
Zoro vs mihawk mesela bir vs dir
Katakuri vs luffy bir vs dir
Ama tayfaya dalan doflamingoyu durdurmak vs değildir bence. Çünkü gel kapışalım veya hadi dövüşelim durumu yok orda. Sanji orda tayfama sakın yaklaşmaya cüret etme diyip adamı durdurmaya çalışıyor yenmeye çalışmıyor.

Kizaru vs Supernovalar bence. Her birinin havasından geçilmiyordu, adam geldi kedinin fareyle oynayışı gibi talan etti hepsini yorulmadan :D

edit: Ankettekilerden ise Law vs Vergo, Luffy vs Bellamy'e oy verdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık