Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Serideki En Ezici Galibiyet

Serideki En Ezici Galibiyet

• Kullanılan toplam oy
    125
Kadio'nun tüm G3-G4 ataklarından sonra bir iç geçirip teklemesi, en ezici yapar gözümde. Hani hayal kırıklığına uğradı adam resmen :ehe:

Enel de Zoro'yu iyi ezmişti. Neden öyle çizdi anlamış değilim. Yazık be adama :D

Ne yapayım senin görüşüne mi katılayım ile anlamadım çok değişik bir üslubun var. Ben de diyorum ki Kaido, Luffy'ye karşılık bile vermeyerek kıyas kabul etmez ezici bir üstünlük kurdu. Burada çok büyük oranda sübjektif bir şey tartışıyoruz sen bana göre değil mantıken böyle olması lazım diyorsun :) Yok zıtlaşacaksan yazma falan, enteresan yani. Forum dünyasına hoşgeldin.
Yok ya. İlla katıl anlamında demedim de bir türlü uzlaşamadık. Sana kalırsa ezici galibiyet ile tek atmak arasında fark yok ama bana göre var.

Bana mantıken öyle geliyor ama direkt olarak aksini iddia etmek yerine daha mantıklı bir çıkarımla gelirsen belki de fikrim değişir. Yani illa görüşüme katıl demek istemiyorum.

Yok ya. İlla katıl anlamında demedim de bir türlü uzlaşamadık. Sana kalırsa ezici galibiyet ile tek atmak arasında fark yok ama bana göre var.

Bana mantıken öyle geliyor ama direkt olarak aksini iddia etmek yerine daha mantıklı bir çıkarımla gelirsen belki de fikrim değişir. Yani illa görüşüme katıl demek istemiyorum.
Hayır ben tek atmak ile ezici galibiyet arasında bir bağ kurmadım :) Tek atmak tamamen konu dışı. Konu sahibi "ezici" bi galibiyet demiş sadece. Herkes kendine göre nedeniyle beraber bi vs'yi daha ezici görmüş. Ben de açıkladım zaten nedenimi. Sübjektif yani. Öyle tek atma olmaz ya da olmalı gibi bir şey yok.

Hayır ben tek atmak ile ezici galibiyet arasında bir bağ kurmadım :) Tek atmak tamamen konu dışı. Konu sahibi "ezici" bi galibiyet demiş sadece. Herkes kendine göre nedeniyle beraber bi vs'yi daha ezici görmüş. Ben de açıkladım zaten nedenimi. Sübjektif yani. Öyle tek atma olmaz ya da olmalı gibi bir şey yok.
O zaman yanlış anlamışız birbirimizi, sıkıntı yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık