Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Serideki En Ezici Galibiyet

Serideki En Ezici Galibiyet

• Kullanılan toplam oy
    125
Tek atmanın konuyla ne alakası var şimdi. Bi de bu icat mı çıktı tek atınca ezici galibiyet olmuyor falan :)
Çünkü süreğen bir savaş olması gerekiyor ezici diyebilmemiz için. Ama direkt olarak tek yese buna nasıl ezici diyelim?

Kendi görüşlerim değil, mantıken böyle olması gerekiyor.

Çünkü süreğen bir savaş olması gerekiyor ezici diyebilmemiz için. Ama direkt olarak tek yese buna nasıl ezici diyelim?

Kendi görüşlerim değil, mantıken böyle olması gerekiyor.
Yeterince ezici değilse süreğen bir savaş olur desem ben de. Bir de kendi görüşün değil, mantıken olması gereken bu yani :D Peki.

Yeterince ezici değilse süreğen bir savaş olur desem ben de. Bir de kendi görüşün değil, mantıken olması gereken bu yani :D Peki.
Süreğen savaştan ne kastettiğimi yanlış anlamışsın. Birbiri ardına saldırıların olduğu bir savaş anlamında demedim. Birinin birine saldırmaya çalışması anlamında dedim. İşte bu süreçte rakibine hem psikolojik hem fiziksel olarak üstünlük sağlamışsan, onu "ezmişsin" demektir.

Olay bu. Ama hala zıtlaşmaya devam edeceksen hiç yazma daha iyi.

Süreğen savaştan ne kastettiğimi yanlış anlamışsın. Birbiri ardına saldırıların olduğu bir savaş anlamında demedim. Birinin birine saldırmaya çalışması anlamında dedim. İşte bu süreçte rakibine hem psikolojik hem fiziksel olarak üstünlük sağlamışsan, onu "ezmişsin" demektir.

:D

Zoro Monet'e fiziksel bir hasar bile vermedi bitirici vuruşunda, cidden ezicilik konusunda farklı bir konumda kendisi.

Luffy vs Bellamy ve Zoro vs Monet.

Kuma vs tayfa da eziciydi ama bizimkiler çok yorgundu. Onun da bir dezavantajı oldu. Gerçi sağlam olsalar da değişen pek bir şey olmazdı.

Ne yapayım senin görüşüne mi katılayım ile anlamadım çok değişik bir üslubun var. Ben de diyorum ki Kaido, Luffy'ye karşılık bile vermeyerek kıyas kabul etmez ezici bir üstünlük kurdu. Burada çok büyük oranda sübjektif bir şey tartışıyoruz sen bana göre değil mantıken böyle olması lazım diyorsun :) Yok zıtlaşacaksan yazma falan, enteresan yani. Forum dünyasına hoşgeldin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık