Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Seride Ölmesi Muhtemel Karakterler

Nasıl yani Ace ''kin tutmiyrim'' diyip yoluna devam etmez miydi?:)
Etmezdi diye düşünüyorum. Sonuçta Teach, Thatch'i öldürünce nasıl zapt edilemediğini gördük. Hatta bu yüzden yaktı kendini. Luffy'i öldürecek gözleri önünde biri, Ace öyle acısını gömüp devam edecek he? Olmaz öyle şey.

Etmezdi diye düşünüyorum. Sonuçta Teach, Thatch'i öldürünce nasıl zapt edilemediğini gördük. Hatta bu yüzden yaktı kendini. Luffy'i öldürecek gözleri önünde biri, Ace öyle acısını gömüp devam edecek he? Olmaz öyle şey.
İşte bu yüzden delikanlının harman olduğu yer loguetown. Goa krallığından çıkanları da gördük (Sabo,garp,dragon,luffy):artiz:

Ace aptaldır ama adamdır da.Aptallığının yanında adamlığından taviz vermediği için de ölmüştür diyebiliriz.Meyve peşinde koşan leş kargalarıyla karıştırmamak lazım. :)

Yine ölecek isimlerden birisi adamın dibi olur muhtemelen.Garp mesela mümkün değil ama Sanji olabilir.

Ace aptaldır ama adamdır da.Aptallığının yanında adamlığından taviz vermediği için de ölmüştür diyebiliriz.Meyve peşinde koşan leş kargalarıyla karıştırmamak lazım. :)

Yine ölecek isimlerden birisi adamın dibi olur muhtemelen.Garp mesela mümkün değil ama Sanji olabilir.
Ace'ye laf söylerler ama kalkıp Shanks gibi Roger'in yaptıklarından bahsedip adamlık onun yaptıklarını yapmamaktır, ağlamaktır kaçmaktır diyen bi çapsızı överler :bilmem:
Ace tayfa üyesi için tüm dünyayı tek başına dolaştı, ne Luffy ne Sabo, Adamlıkta Ace'nin şapkası dahi olamazlar.

Aptallık mevzusuna gelirsek, bence aptallık falan değildi yaptıkları. Akainu ile kapıştığı için değil, Luffy'i kurtarmak için öldü.
Bu seride artık iyilerden herhangi birinin öleceğini düşünmüyorum, sonuçta Law bile yaşıyor hiç bi kaybı olmadan :byee:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık