Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Seride Ölmesi Muhtemel Karakterler

Shanks ölür gibi BB tarafından ne bileyim. Mihawk olabilir ama önce onun ne ayak olduğunu öğrenmemiz lazım. Keşke Jinbei ölse ama bilmiyorum belli olmaz. Onun haricinde Dragon ölebilir. Muhtemel bakıyorum. Sonuçta seri sonuna doğru çatışmalar olacaktır.

Usopp diyorum. Hayalini gerçekleştirdiği anda ölecek gibi geliyor bana, hatta ölümü savaşın seyrini değiştirecek. Luffy de ölebilir, Usopp ölmeyip onun mezarında bize hikayeyi anlatan kişi olabilir.

Tüm hainler ölmeli.
Jinbei ve Sabo falan kesin ölmeli.

Bu arc Judge ve Zeff (bence Zeff'i çoktan öldürdüler) ölecek gibi.İlerki arclarda ise Mihawk, Garp, Akainu ölebilir.

Law'ın Wano arcında ölmesine ihtimal veriyorum. Serinin şu an ki gidişatında Law - Luffy ile ittifak halinde. Geleceği düşünerek hareket edersek Law'ın potansiyel KK adaylarından biri olma hali bi noktada Luffy ile ayrıldıkları noktaya sebep olacak. Aralarında zemini ve ilerleyişi olan sağlam samimiyetten ötürü de düşman olma durumu söz konusu olamaz. Oda bu ikilemden Law'ı öldürerek kurtulabilir bi noktada Ace gibi. Tayfaya katılma durumu saçma olur bana göre. Ölmezse en fazla müttefik olarak ilerler bi noktada yine ölür diye tahmin ediyorum. Ölümünde de o kadar bahsı geçtikten sonra ope ope meyvesinin gençlik operasyonunu Luffy'e uygulayarak hayatını kaybetmesi olası.

Law'ın Wano arcında ölmesine ihtimal veriyorum. Serinin şu an ki gidişatında Law - Luffy ile ittifak halinde. Geleceği düşünerek hareket edersek Law'ın potansiyel KK adaylarından biri olma hali bi noktada Luffy ile ayrıldıkları noktaya sebep olacak. Aralarında zemini ve ilerleyişi olan sağlam samimiyetten ötürü de düşman olma durumu söz konusu olamaz. Oda bu ikilemden Law'ı öldürerek kurtulabilir bi noktada Ace gibi. Tayfaya katılma durumu saçma olur bana göre. Ölmezse en fazla müttefik olarak ilerler bi noktada yine ölür diye tahmin ediyorum. Ölümünde de o kadar bahsı geçtikten sonra ope ope meyvesinin gençlik operasyonunu Luffy'e uygulayarak hayatını kaybetmesi olası.
Luffy o kadar uzun yaşamak istemez ayrıca Law'ın ölümüne sebep olacağını bile bile izin vermez buna :D

Luffy o kadar uzun yaşamak istemez ayrıca Law'ın ölümüne sebep olacağını bile bile izin vermez buna :D
Law operasyonu yapacağı sırada Luffy kendinden geçmiş, ölüme yakın bir halde olur zaten bu ihtimal için. İzinlik bir durum olmaz ortada. Law da son çare olarak gördüğünden bu yola başvurur. Luffy de çocuğu olursa ilerde birinin adını Ace birinin adını Law koyar en fazla. Son söylediğimi ciddiye alma :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık