Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Seride Ölmesi Muhtemel Karakterler

Luffy avatar aang gibi kimseyi öldürmez WB bile koca marineford da 1 kişiyi bile öldüremedi.Oda pek ölüm sevmiyor

Law operasyonu yapacağı sırada Luffy kendinden geçmiş, ölüme yakın bir halde olur zaten bu ihtimal için. İzinlik bir durum olmaz ortada. Law da son çare olarak gördüğünden bu yola başvurur. Luffy de çocuğu olursa ilerde birinin adını Ace birinin adını Law koyar en fazla. Son söylediğimi ciddiye alma :p
luffy kızlardan etkilenmiyor ki o gay çocuğu olmaz onun evlat edinmesi lazım :hhh:
bence seri sonu ölmesi en muhtemel kişi luffy yaşayan efsaneler pek tutmuyor asıl ölenleri makbul :D

Daha önce yazdığım şeyi kopyalıyıp yapıştırayım

Serinin sonunda Luffy'i Zoro öldürecek.Hater olmayanlar, nasıl yaa dediğinizi duyar gibiyim
Serinin sonunda Luffy kötü bi güç,aura etkisinde kalacak ve sağa sola saldıracak.Belkide diktatörlük yapacak.Ama bunları aslında istemeye istemeye yapacak.Ruhunun derinliklerinden arkadaşlarına ''beni kurtarın lütfen..Köle olmak istemiyorum.Lütfen çocuklar size güveniyorum beni özgür bırakın.İşimi bitirin'' der. Malum Zoro'da her fırsatta bir gün seni öldüreceğim diyordu 2 yıl öncesinde. Artık ya tayfaca dalarlar ve son ve en önemli darbeyi Zoro indirir yada teke tek kapışma olur ve Zoro Luffy'in son arzusunu yerine getirip ebediyete uğurlar.

luffy kızlardan etkilenmiyor ki o gay çocuğu olmaz onun evlat edinmesi lazım :hhh:
bence seri sonu ölmesi en muhtemel kişi luffy yaşayan efsaneler pek tutmuyor asıl ölenleri makbul :D
Gay dediğine göre erkeklerden etkileniyor he? :p Luffy'nin ölmesi de olası tabi hatta çok güzel olur bu seri için. Bu kadar pozitif ve olumlu bir karakterin seri sonunda ki ölümü çok etki bırakır takipçi kitlede. Ama ben öleceğini düşünmüyorum niyeyse. Ayrıca eğer Oda romantizme bulaşırsa seri sonlarında Naruto ve Bleach gibi, Luffy'nin de başını bağlar biriyle. Yeni bir karakter olabileceği gibi Hancock falan da olabilir.

Luffy avatar aang gibi kimseyi öldürmez WB bile koca marineford da 1 kişiyi bile öldüremedi.Oda pek ölüm sevmiyor
Luffy öldürmez tabii. Luffy ve Sabo bir Ace değil bu konuda. Kin tutmaz, affeder. Oysa Ace olsa öyle mi olur? Ace yerine Luffy ölseydi MF de Akainu tarafından, Ace ölümden beter ederdi Akainu'yu. Hatta 2y sonrası direk hesap kesmeye giderdi, alırdı başını adamın.

Luffy öldürmez tabii. Luffy ve Sabo bir Ace değil bu konuda. Kin tutmaz, affeder. Oysa Ace olsa öyle mi olur? Ace yerine Luffy ölseydi MF de Akainu tarafından, Ace ölümden beter ederdi Akainu'yu. Hatta 2y sonrası direk hesap kesmeye giderdi, alırdı başını adamın.
Aynen sonra kendisi de ölürdü manga biterdi.İleri görüşüne hayranım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık