Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, Hükümet Köpekleri miydi?

• Konbuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi

Shichiler denizcilerin köpeği mi?

• Kullanılan toplam oy
    285
Bence shichi lerin denizcilerle bir alakası yok. Alt üst ilişkisi olduğunu da düşünmüyorum. Shichiler Hükümet ile iş ortağı gibiler. Belli koşullarda anlaşmış çalışıyorlar. Seride köpek varsa onlar da denizcilerdir. Hükümet ne derse yapmak zorundalar. Bir kişi yapmazsa onu görevden alırlar yerine yapacak kişiyi koyarlar.

Şöyle alakası var, Shichibukai olunca Denizciler seni tutuklayamıyor, bu sebeple korsanlar Shichibukai oluyor zaten, başka bir sebepleri yok.
Denizcilerle anlaşmıyorlar ki direk hükümet ile anlaşıyorlar. Hükümet bunlara dokunma diyor denizciler de dokunamıyor. Benim anladığım bu.

Denizcilerle anlaşmıyorlar ki direk hükümet ile anlaşıyorlar. Hükümet bunlara dokunma diyor denizciler de dokunamıyor. Benim anladığım bu.
Zaten denizciler niye korsanlarla anlaşsın, onlar bu olaya karşı, ben hiç bir denizcinin bir shichibukai'dan memnun olduğunu görmedim, onlarda bu olayı istemiyor ama hükümet söyledi diye zoraki kabul ediyorlar.

Korsanlar neden shichibukai oluyorun cevabı da bu işte, denizciler tarafından tutuklanmama avantajı elde ediyorlar, hepsi o kadar.

Denizciler köpek olamaz çünkü kendi idealleri var. Zaten genelde halkın iyiliği için emir almak istiyor. Bunu istiyor yani amacı bu.
Fakat Shichibukailer köpek. Bunlar korsan. İstediğimi yaparım modunda olması lazım normalde. Ama gidip alakasız denizcilerden emir alıyorlar. Gel dedi mi geliyorlar git dedi mi gidiyorlar.
Korsanlığa ters yaptıkları iş.

Korsanların prensipleri olmaz, amaca giden yolda çıkarları için her şey yaparlar.

İlk olarak Doffy kim ki yanındaki çöplerle Fujitora'yı alacak. İkinci olarak olay dediğin gibi olsaydı Yonko'ların yeni dünya da bir tane bile adası olmazdı, Doffy'nin ise sadece 1 adası vardı ve bunu da ünvanına borçluydu şimdi o da gitti, yani olay tamamen güçlü olmakla alakalı.
Hocam orada öyle kabul edelim dedim. Yonkouların adasını ele geçirmek kolay zaten. Wb müttefik güçlerini gördük veya Baa'yı almak ne kadar zor olabilir ki ama zor olan ondan sonrası yonkou karşılık verir. Amiralleri sürekli o adada tutamazsın. Gerekirse denizcilerle savaşır ama Dofy mecbur kaçacak. Şöyle bakmak lazım Dofy hiç shichi olmadan da hayatta kalamaz mıydı? Teach gibi kısa vadeli değilde uzun vadeli planı vardı ve shichilik önemli bir avantaj sağladı.

Zaten denizciler niye korsanlarla anlaşsın, onlar bu olaya karşı, ben hiç bir denizcinin bir shichibukai'dan memnun olduğunu görmedim, onlarda bu olayı istemiyor ama hükümet söyledi diye zoraki kabul ediyorlar.

Korsanlar neden shichibukai oluyorun cevabı da bu işte, denizciler tarafından tutuklanmama avantajı elde ediyorlar, hepsi o kadar.
E tamam bende farklı bişey söylemiyorum ki. Ortada köpeklik yok diyorum.

E tamam bende farklı bişey söylemiyorum ki. Ortada köpeklik yok diyorum.
Denizcilerden korktukları için hükümet köpeği oluyorlar işte :( Hükümet diyor ki git Marineford savaşına orada bizim için savaş, evet sizin için bir Yonko ile savaşırım dersen hükümetin köpeğisin, hayır banane ben niye sizin için bir Yonko ile savaşayım dersen değilsin. Bu kadar basit.

Denizcilerden korktukları için hükümet köpeği oluyorlar işte :( Hükümet diyor ki git Marineford savaşına orada bizim için savaş, evet sizin için bir Yonko ile savaşırım dersen hükümetin köpeğisin, hayır banane ben niye sizin için bir Yonko ile savaşayım dersen değilsin. Bu kadar basit.
E ozaman denizciler veya hükümet de Doffy nin köpeği mi oluyor. Bu ada benim bundan sonra dedi ve Luffy gelmese oyle devam edecekti. Ben buna ortaklık diyorum. Köpeklik denilecekse bile denizcilerin köpeği denilemez. Hükümet in köpeği denilebilr.
Denizcilerden korkmaları da onların köpeği oldukları anlamına gelmez.

E ozaman denizciler veya hükümet de Doffy nin köpeği mi oluyor. Bu ada benim bundan sonra dedi ve Luffy gelmese oyle devam edecekti. Ben buna ortaklık diyorum. Köpeklik denilecekse bile denizcilerin köpeği denilemez. Hükümet in köpeği denilebilr.
Denizcilerden korkmaları da onların köpeği oldukları anlamına gelmez.
Denizcilerin köpeği değiller zaten o konuda katılıyorum, denizcilerden korktukları için hükümetin büyüklüğünü kabul ediyorlar, ve hükümetin çatısı altına giriyorlar. Bazılarıda seride bunlara hükümet köpeği diyor işte, seride kimse denizci köpeği demedi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık