Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, Hükümet Köpekleri miydi?

• Konbuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi

Shichiler denizcilerin köpeği mi?

• Kullanılan toplam oy
    285

Gravity

3 tür soruma cevap vermiyorsun. Kaçıyorsun. Senin tartışman bu yüzden bir yere varmıyor. Bencede git uyu sen.
Ben diyorum Allah sonsuzdur. Sen diyorsun Allah'ı kim yarattı? Ben diyorum yaratılmamış yaratıcıdır. Sen diyorsun yaratılmamış yaratıcıyı kim yarattı. Sen soru sormuyorsun. Soru sormayı da bilmiyorum. Bilim felsefesi okursan sorduğun ve soru sandığın şeyin bir paradoks olduğunu bilirdin. Bu yüzden cevap verilemez. Vermeye kalkan da cehaletinden verir. Bu yüzden cevap verecek bir soru ortada göremiyorum.

En başta bunların köpek olmadığını kabul eden adama, bunların köpek olması için ne yapmaları gerekir diyorsun. Bu adamlar köpeklik YAPAMAZı en baştan kabul etmişim ben zaten MANGADA GÖRDÜKLERİMden dolayı.

Karşılıklı çıkar ilişkisi yürütüyorlar :/
Konuyu okumadan ankete oy vermeyin demişsin ama taraflı bir yazı yazmışsın. Garip. Kafa karıştırmak için mi yaptın acaba? :/

Ben diyorum Allah sonsuzdur. Sen diyorsun Allah'ı kim yarattı? Ben diyorum yaratılmamış yaratıcıdır. Sen diyorsun yaratılmamış yaratıcıyı kim yarattı. Sen soru sormuyorsun. Soru sormayı da bilmiyorum. Bilim felsefesi okursan sorduğun ve soru sandığın şeyin bir paradoks olduğunu bilirdin. Bu yüzden cevap verilemez. Vermeye kalkan da cehaletinden verir. Bu yüzden cevap verecek bir soru ortada göremiyorum.

En başta bunların köpek olmadığını kabul eden adama, bunların köpek olması için ne yapmaları gerekir diyorsun. Bunlar adamlar köpeklik YAPAMAZı en baştan kabul etmişim ben zaten MANGADA GÖRDÜKLERİMden dolayı.
İşte bak bu önemli ne halt yaparlarsa yapsınlar, heralde Akainu gidip Mihawkın sırtına çıkıp deh dese bile sen ''hayır köpek değiller, olamazlar'' diye şartlamışsın. İyi geceler :)

Gerçekten köpekler.

Sebebi ne olursa olsun sahipleri çağırdığında böyle koşa koşa koşa koşa gelecekler gidecekler.
Neden? Çünkü köpekler sahiplerinin sözünü dinlerler. Dinlemek zorundalar!!!!!!!!

Kaido ortağı adam gücü de belli zaten ama işte adayı elinde tutamaz. Mecbur terk etmek zorunda kalır. Hani Lufyler hiç gelmesin Rosa^ya ve sadece Fuji gelmiş olsun. Dofy ve adamları bir şekilde hakladılar onu sayalım daha adada durabilir mi? Denizciler eninde sonunda gelip çökerler adaya ve kaçmak zorunda kalır. Bütün plan program yalan olur.
Bunun güçlü olmakla alakası yok kısaca sadece menfaatlerle ilgisi var.
.

İlk olarak Doffy kim ki yanındaki çöplerle Fujitora'yı alacak. O çöpleri alması şöyle tek bir hareketine bakar.

İkinci olarak olay dediğin gibi olsaydı Yonko'ların yeni dünya da bir tane bile adası olmazdı, Doffy'nin ise sadece 1 adası vardı ve bunu da ünvanına borçluydu şimdi o da gitti, yani olay tamamen güçlü olmakla alakalı.

Son düzenleme:

Gravity

Gerçekten köpekler.

Sebebi ne olursa olsun sahipleri çağırdığında böyle koşa koşa koşa koşa gelecekler gidecekler.
Neden? Çünkü köpekler sahiplerinin sözünü dinlerler. Dinlemek zorundalar!!!!!!!!
Koşa koşa giden adamlar neyden korkup gitmişler bir yazar mısın?

Mesela kuma, bb, neden korkmuş? Amiralden korkan boa neden saldırmaya kalktı aokijiye savaşta? Şu 2 soruya mantıklı cevapla başka da bir isteğim yok.

Koşa koşa giden adamlar neyden korkup gitmişler bir yazar mısın?

Mesela kuma, bb, neden korkmuş? Amiralden korkan boa neden saldırmaya kalktı aokijiye savaşta? Şu 2 soruya mantıklı cevapla başka da bir isteğim yok.
Bak kardeşim bunların istekleri vardı ondan köpek oldular demişsin.
Sahipleri köpekleri sadakatleri karşısında ödüllendirir. Bunun cevabı bu.

Diğerinin ise. Köpekler duygusala bağlayabilir arada. Sahibine saldırabiliyor böyle durumlarda.
Hancock kendini kaybederek sahibine saldırdı. Olur öyle arada. Sahibi cezalandırır gerekirse. Sonuçta bir kere havladı veya ısırdı diye sahibi onu sokağa atmıyor.

Gravity

İşte bak bu önemli ne halt yaparlarsa yapsınlar, heralde Akainu gidip Mihawkın sırtına çıkıp deh dese bile sen ''hayır köpek değiller, olamazlar'' diye şartlamışsın. İyi geceler :)
Ben köpeklik yaptıkları tek sahne yok diyorum. Yapsalar kabul ederim. Sense sırf amirallerden daha güçsüz gördüğün için köpekler diyorsun. O zaman korlar da köpek? Sana basit bir kaç soru:

1. Boa madem amirallerden korkuyordu neden savaşta luffye zarar veren amiral tam saldıracakken marco amirale tekme attı?

2. Wb (dünyanın en güçlü adamı) ile savaşmaya gelen mihawk neden sengokuya posta koyup gitti? Hiç kimse gitmediği halde?

3. BB gerçekten korktuğundan mı savaşa geldi?

4. Beyni olmayan düşünemeyen arkadaşını dahi ayırt edemeyen kuma korktuğundan mı geldi? Öyle programnlandığı için mi geldi? Kuma korktuğu için kendini programlattı deme. Adam bizim gemiyi korurken zaten perte çıktı. Öncesinde de kizaruya posta koydu. Ki zaten adam ajan. Beyni olsa bile o savaşa giderdi. Dragon ister diye mi giderdi yoksa amiraller ister diye mi?

Başka sorum yok. Tek tek cevapla bakalım.

@Monkey D. Luffy bunların istekleri vardı o yüzden köpek oldular ne zaman dedim ben? Sen ısrarla benim yazdıklarımı yanlış anlamaya devam ediyorsun. Ben en baştan köpek olmadıklarını kabul etmiş biriyim. Köpekler duygusala bağlayabilir ne ya? Cidden cevabın buysa benle bir daha tartışma.

Bunların istekleri vardı o yüzden köpek oldular ne zaman dedim ben? Sen ısrarla benim yazdıklarımı yanlış anlamaya devam ediyorsun. Ben en baştan köpek olmadıklarını kabul etmiş biriyim. Köpekler duygusala bağlayabilir ne ya? Cidden cevabın buysa benle bir daha tartışma.
Neyi cevaplayayım yaz cevaplayacağım güzel bir şekilde.
Dragon'a sorduklarını cevaplayayım.
1-Köpekler arada saldırganlaşabiliyor. Kendini kaybetti orada. Olur öyle. Köpek olduğunu kanıtlıyor bu.
2-Mihawk'a WB'yi tut oğlum tut demişler. Shanks gelince bana bu komutu vermedin diyor gidiyor.
3-İşine geleni yapmak için köpeklik yapıyor belli bir süre. Katlanıyor köpek olmaya yani.
4-Eğitimli K9 köpeği gibi bir şey bu da.

Ben köpeklik yaptıkları tek sahne yok diyorum. Yapsalar kabul ederim. Sense sırf amirallerden daha güçsüz gördüğün için köpekler diyorsun. O zaman korlar da köpek? Sana basit bir kaç soru:

1. Boa madem amirallerden korkuyordu neden savaşta luffye zarar veren amiral tam saldıracakken marco amirale tekme attı?

2. Wb (dünyanın en güçlü adamı) ile savaşmaya gelen mihawk neden sengokuya posta koyup gitti? Hiç kimse gitmediği halde?

3. BB gerçekten korktuğundan mı savaşa geldi?

4. Beyni olmayan düşünemeyen arkadaşını dahi ayırt edemeyen kuma korktuğundan mı geldi? Öyle programnlandığı için mi geldi? Kuma korktuğu için kendini programlattı deme. Adam bizim gemiyi korurken zaten perte çıktı. Öncesinde de kizaruya posta koydu. Ki zaten adam ajan. Beyni olsa bile o savaşa giderdi. Dragon ister diye mi giderdi yoksa amiraller ister diye mi?

Başka sorum yok. Tek tek cevapla bakalım.
Boa için dünyadaki 1. öncelik Luffy. Başkası olsa zerre umrunda olmazdı. Öncelik meselesi yani.

Mihawk, Sengokuyla konuşmadı yanlış hatırlıyorsun :) Ben anlaşmamıza uydum saldır dediğine saldırdım diyor ve gidiyor.

BB zaten id içim shibukailik alıyor. Eğer bu amacından önce bir olay yaşansaydı gene paşa paşa giderdi. Amacına ulaştığı için dinlemesi gerekmiyor. Zaten kendiside diyor ''artık ihtiyacım yok'' diye.

Kumanın çıkarıda olsa çıkarı uğruna orda köpeklik yapıyor zaten. Hatta ''dur ben yeterince köpek değilim gideyim beynide teslim edeyim koşulsuz şartsız köpek olayım'' demiş daha ne etsin. Zaten adamlar denizcilerin değil hükümetin köpeği. Kendiside diyor ''hükümetle doğrudan alakası olmadığı sürece sizle anlaşmak zorunda değiliz'' diye. Yani ben hükümetin köpeğiyim sizin değil diyor.

Umarım tatmin olmuşsundur. Zaten fikirlerin değişmiyecek ben sadece ''başka sorum yok'' dedin diye cevaplıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık