Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, Hükümet Köpekleri miydi?

• Konbuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi

Shichiler denizcilerin köpeği mi?

• Kullanılan toplam oy
    285
O gerçekten amiral korkusu mu kaidou korkusu mu? Amiralden korkan adam fujiye tekme attı? Adamın niçin shichi olduğu da belli. Donanma mecburen anlaşmışlar.
Fuji onu tehdit ettikten sonra can havliyle sinsice bir saldırı şansı varken kullandı ve başarısız oldu. Fuji, direk olarak shichibukai'lığı kaldırıcam sonrada kelleni alıcam diye tehdit ediyor, savaşmasın da ne yapsın, ünvanı kaybedince de savaşmak zorunda kalacak çünkü. Önemli olan ünvanını kaybetmek istememesi, çünkü biliyor ki amirallere karşı ne kadar çabalasada yenilecek.

Gravity

Hala aynı şeyi tekrarlıyorsun. Çağırdıkların paşa paşa geliyorlar mı? Evet. Gelmeyen shibukai kalıyor mu? Hayır. Demek ki shibukailer köpektir. Kendince bahaneler üretmede bana sorumun cevabını ver ki daha rahat tartışalım.
Tıpış tıpış gelmişmiş. Sana ben ne sebeple geldiklerini yazıyorum sen tıpış tıpış diyorsun. Anlamak istemediğin çok bariz. Tekrar yazıyorum sen şu sorulara cevap ver bakayım:

Kuma - Beyni yıkanmış arkadaşını dahi tanımayan adan nasıl gelmeyi redetsin? AÇIKLA.
Moria - En güçlülerin savaşına gelmiş. Kendine zombilik ceset arıyorum diyorum. Sen korktuğundan geldi diyorsun. Korktuğu tek sahne yok.
BB - Adam hapishaneden adam çıkarmaya gelmiş. Sen diyorsun tırstı.
Dof - Adam joker bu savaşa gelecek ilk kişi o.
Mihawk - korktuğundan mı donanmaya ayar verdi savaşı terk etti?
Boa - luffyi ve ailesini korumaya geldi.

Gelmişmiş. Niye ama? Hadi boa korktu diyelim. Geri kalan 5 tanesi korkunun zerresini göstermedi. Tutturmuşsuz korktular. Bırakın şu fanca yorumları.

@Erkan12 Hadi dof senin öyle olsun. Ki bana göre değil. Croco akainuya dalıyor savaşta? Jinbei luffyi korumak için karşısına çıkıyor? Mihawk donanmaya ayar verip defolup gidiyor? Bunlar da mı korktu? BB? sengokuya dalan adam mı korktu? Bir tane dofu gösterip geri kalan 9 tane shichi hakkında sonuca varmak? Ki dofun korkmadığı bariz. Adamın nasıl shichi olduğu bile belli. Korktuğundan shichi olmadığını biliyoruz. Kendisi açıkladı. Ne dedi? Beni öldürmeyi denediler başaramadılar shichi yapmak zorunda kaldılar? Sanki eskiden amiral yoktu.

Tıpış tıpış gelmişmiş. Sana ben ne sebeple geldiklerini yazıyorum sen tıpış tıpış diyorsun. Anlamak istemediğin çok bariz. Tekrar yazıyorum sen şu sorulara cevap ver bakayım:

Kuma - Beyni yıkanmış arkadaşını dahi tanımayan adan nasıl gelmeyi redetsin? AÇIKLA.
Moria - En güçlülerin savaşına gelmiş. Kendine zombilik ceset arıyorum diyorum. Sen korktuğundan geldi diyorsun. Korktuğu tek sahne yok.
BB - Adam hapishaneden adam çıkarmaya gelmiş. Sen diyorsun tırstı.
Dof - Adam joker bu savaşa gelecek ilk kişi o.
Mihawk - korktuğundan mı donanmaya ayar verdi savaşı terk etti?
Boa - luffyi ve ailesini korumaya geldi.

Gelmişmiş. Niye ama? Hadi boa korktu diyelim. Geri kalan 5 tanesi korkunun zerresini göstermedi. Tutturmuşsuz korktular. Bırakın şu fanca yorumları.
Bu adamlar deli mi kendilerini bağlamayan savaşın ortasına atsınlar kendilerini. Kendini denemeye gelen

Mihawk; gidip Luffyle mi uğraşır? Gider kendi kalibresinde bir adam bulur onda dener bütün gücünü. Adam ne diyor ''anlaşmamızda Wb ile savaşmak vardı onlar yenildi ben gidiyorum'' diyor.

Kuma; Adam robotlaşmadan önce köpek değildi yani? Komple teslim etmiş kendini beynini bile kurban vermiş daha nasıl bir köpek olacak?

Dof; Adamın savaştan ne çıkarı var? Çağırdılar it gibi geldi işte. Gelmese dressrosayı başına yıkarlardı.

Boa: İlk başta rest çekti Luffy için kabul etti sonra. Gitmeseydi ona da binerlerdi.

BB; Savaşa gelmedi zaten? Shibukai mi? Hayır.

Morai; Shibukailik olmasa adam hiç yahu hiç. Hiçbir vasıfı yok. Vasıfısz diye savaştan sonra indirmeye kalktılar zaten.

Sen hala köpek olmaları için ne yapmaları gerektiğini söylemedin. Ne yapsalardı köpek olurlardı?

Hem ne fanca yorumu denizci yada hükümet fanımıyım ben. Komik iddialarda bulunuyorsun.

Niye Jinbe gelmedi ama. :(
Onu da şutlamadılar mı?

Gravity

Niye Jinbe gelmedi ama. :(
Onu diyorum işte. 1, 2 adam üzerinden hepsine köpek diyorlar. BB, jinbei, croco, mihawk, kuma, moria bu adamların niçin savaşa geldikleri %100 tartışmasının ortadayken. Efendim boa korktu o zaman hepsi korkağa getiriyorlar. Dostuna karşı savaşmak yerine ölmeyi tercih eden jinbei mi korkak? Luffyi korumak için donanmayı karşısına alan boa mi korkak? Kadın sanırım aokijiye dalacaktı araya marco girdiydi galiba? Bir tane bile korkak yok ya.

Bu konuyu ben değil başkası açsaydı emin ol bir daha kimse bu adamlara köpek demezdi. Sırf bana inat diyorlar.

Bu konuda shichilerin hepsini ayrı ayrı değerlendirmek lazım. Toplu evet veya hayır olmaz. Dofy konusundan ele alayım ben.

Dof özellikle shichi olmak için plan kuran birisi. Bir korsan kral olamaz çünkü. Rosa üzerine bu denli plan yapan bir adan mecbur shichi oldu. Amiraller de sanırsın günlük korsan avlıyorlar. Kizaru ve novaları gördük. Croco falan hani amiraller peşine mi düştü misal.

Kaido ortağı adam gücü de belli zaten ama işte adayı elinde tutamaz. Mecbur terk etmek zorunda kalır. Hani Lufyler hiç gelmesin Rosa^ya ve sadece Fuji gelmiş olsun. Dofy ve adamları bir şekilde hakladılar onu sayalım daha adada durabilir mi? Denizciler eninde sonunda gelip çökerler adaya ve kaçmak zorunda kalır. Bütün plan program yalan olur.

Bunun güçlü olmakla alakası yok kısaca sadece menfaatlerle ilgisi var. Geçmişte açıkça gördük ki Tsuru olsun Sengoku olsun sürekli Dof ailesinin başına dert olmuş. Dofy için hayır. Gerisine de başkaları değinsin.

O zaman şöyle bir soru çıkıyor ortaya; Denizciler aptal mı?
Çünkü aynı nedenlerden ötürü Shichi yaptığı adamlar kaosa neden oldu. Bir iki toplantı ve hesapta olmayan bir savaş için fazla bir tolerans sayılmaz mı?

Gravity

Bu adamlar deli mi kendilerini bağlamayan savaşın ortasına atsınlar kendilerini. Kendini denemeye gelen

Mihawk; gidip Luffyle mi uğraşır? Gider kendi kalibresinde bir adam bulur onda dener bütün gücünü. Adam ne diyor ''anlaşmamızda Wb ile savaşmak vardı onlar yenildi ben gidiyorum'' diyor.

Kuma; Adam robotlaşmadan önce köpek değildi yani? Komple teslim etmiş kendini beynini bile kurban vermiş daha nasıl bir köpek olacak?

Dof; Adamın savaştan ne çıkarı var? Çağırdılar it gibi geldi işte. Gelmese dressrosayı başına yıkarlardı.

Boa: İlk başta rest çekti Luffy için kabul etti sonra. Gitmeseydi ona da binerlerdi.

BB; Savaşa gelmedi zaten? Shibukai mi? Hayır.

Morai; Shibukailik olmasa adam hiç yahu hiç. Hiçbir vasıfı yok. Vasıfısz diye savaştan sonra indirmeye kalktılar zaten.

Sen hala köpek olmaları için ne yapmaları gerektiğini söylemedin. Ne yapsalardı köpek olurlardı?

Onu da şutlamadılar mı?
Kuma - devrimcilerin ajanı be. Ne köpekliği? Madem köpekti luffyleri kurtarmasaydı kizarunun elinden.

Boa - savaşta aokijiye dalıyordu luffye zarar verdi diye? Bu mu köpeklik?

Jinbei - ölürüm de savaşmam dedi? Bu mu köpeklik?

BB - 1 tane köpeklik yaptığı sahne göster forumu terk ederim.

Mihawk - adam dur dediler. ****** çekti alayına yalan mı?

Croco - WB'ye dalan adam mı korkak?

Moria - vasıfsız olması korkak olduğunu göstermez. Kendisi zombiler için ceset alacağını söylüyor.

Ne demek kendilerini ırgalamayan savaş? O savaş tüm korsanları etkiler. Etkiledi de. Yeni yonkou çıktı. Dünyanın en güçlü adamı değişti Amiraller değişti. Filo amirali değişti. Bunları ırgalamayacak da kimi ırgalayacak?

Allahını seversiz sırf inadına yaptığınız o kadar bariz ki.

Herkese iyi geceler uyuyorum ben.

@Erkan12 izahı konuda ilk mesajda yaptım. Gayet de güzel açıkladım. Sen weevilın kol aldığına inanmayan bir adamsın. Seninle manga tartışmam bundan sonra.

Kuma - devrimcilerin ajanı be. Ne köpekliği? Madem köpekti luffyleri kurtarmasaydı kizarunun elinden.

Boa - savaşta aokijiye dalıyordu luffye zarar verdi diye? Bu mu köpeklik?

Jinbei - ölürüm de savaşmam dedi? Bu mu köpeklik?

BB - 1 tane köpeklik yaptığı sahne göster forumu terk ederim.

Mihawk - adam dur dediler. ****** çekti alayına yalan mı?

Croco - WB'ye dalan adam mı korkak?

Moria - vasıfsız olması korkak olduğunu göstermez. Kendisi zombiler için ceset alacağını söylüyor.

Ne demek kendilerini ırgalamayan savaş? O savaş tüm korsanları etkiler. Etkiledi de. Yeni yonkou çıktı. Dünyanın en güçlü adamı değişti Amiraller değişti. Filo amirali değişti. Bunları ırgalamayacak da kimi ırgalayacak?

Allahını seversiz sırf inadına yaptığınız o kadar bariz ki.

Herkese iyi geceler uyuyorum ben.
3 tür soruma cevap vermiyorsun. Kaçıyorsun. Senin tartışman bu yüzden bir yere varmıyor. Bencede git uyu sen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık