Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sarsıntı Meyvesi vs. Oyuncak Meyvesi

Sugarın düşman olduğunu nereden bilsin ? Usop olmasa şimdiye Law'da Luffy'de perti çekmişti bir sugar tarafindan. Beğenmediğiniz meyve bunlara kadir işte.
Oyuncağa çevrilince jeton düşerdi herhalde. Oyuncağa cevrilinci kyros dövüş yeteneklerini kaybetmemişti saldırıları da savuşturabiliyordu. Luffy de haoushoku ile indirildi sugari.

Oyuncağa çevrilince jeton düşerdi herhalde. Oyuncağa cevrilinci kyros dövüş yeteneklerini kaybetmemişti saldırıları da savuşturabiliyordu. Luffy de haoushoku ile indirildi sugari.
Sugar Kyrosa emir vermeyi unutmuştu. Kyros bu yüzden başına buyruktu. Normalde oyuncağa çevirdiği kişiye ne emir verirse onu yapıyordu benim bildiğim.

Şimdi meyve herkeste aynı etkiyi mi bırakıyor birde o var
Yani WB meyveyi kullandı diyelim , Sugar'dan fazla ne yapabilir o meyveyle?

Zaten bu meyve paramecia ise Gura Gura kadar güçlü olması mümkün değil.

Yani WB hobi hobi yese Gura Gura kadar güçlü olmazdı bence.

Bu tür meyvelerde muhakkak açık olmalı çünkü.

Sugar Kyrosa emir vermeyi unutmuştu. Kyros bu yüzden başına buyruktu. Normalde oyuncağa çevirdiği kişiye ne emir verirse onu yapıyordu benim bildiğim.
Bedenini onun isteği doğrultusunda kontrol ediyor ama haki kullanabilirdi bence. Gerçi ıvır zıvır bahane de bulabilirdi oda . Amaaan manga işte her türlü saçmalığı da normal karşılayıp okuyacaz.

Hobi hobi işlevsel ve taktiksel bir meyve. Güç bazında en önemli etkisi yaşı sabitlemesi. Hobi hobi yiyen kişi çocuğa mı dönüşüyordu yoksa yaşı mı sabitliyordu? Uzun süre geçince tereddüt ettim şimdi..

Gura Gura'ysa güç, güç, güç. Bu kadar.

Hobi hobi işlevsel ve taktiksel bir meyve. Güç bazında en önemli etkisi yaşı sabitlemesi. Hobi hobi yiyen kişi çocuğa mı dönüşüyordu yoksa yaşı mı sabitliyordu? Uzun süre geçince tereddüt ettim şimdi..

Gura Gura'ysa güç, güç, güç. Bu kadar.
Yediğin yaşta kalıyorsun. Resmi olarak Gura Gura no Mi daha güçlü.

Deprem yerine diğer meyva olsa akaiunu şimdi oyuncaktı.
Bu meyvada bence harcanmış bir meyva olarak karşımıza çıktı :)
iyi dövüş yeteneklerine sahip birisi için harikulade bir silah bu oyuncağa dönüştürme işi...

kör topal

Kullanıcıya ve rakibe bağlı bu bence ikisi hakkında kesin bir şekilde şu üstündür diyemeyiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık