Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanninler vs. 5 Kage

Hangi takım kazanır?

• Sanninler kazanır.

Kullanılan: 75 45.7%
  • Kageler kazanır.

Kullanılan: 89 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    164
Sasuke oradan bir şekilde canlı çıktı.kendilerine 5 kage diyenler onu orada indiremiyor ise benim için tokatlanmışlardır.
Obito Çıkardı sasuke'nin başardığı bir şey yok temizinden dayağını yedi çıktı İndirmekten kastın öldürmekse konu ana karakterler olunca ölmüyorlar, ama 2 kere ölümün eşiğine getirdiler Sasukey'i

Tek Sasuke ile baş edemediler. Sanninler bunların içinden geçer.
Yalnız burada da kagelere ayıp ediliyor her kage ayrı ayrı dövdü Sasuke'yi.

Raikage öldürüyordu (kendi de ölüyordu o ayrı) Gaara kurtardı.Gaara ve ekibi halledecekti (Gaara tam öldürme güdüsüyle saldırmadı bir de iç mekan Gaara'ya uygun değildi.) V2 Susano uyandırdı.Mei öldürüyordu Zetsu kurtardı. Onoki öldürüyordu Tobi kurtardı. Danzo bile belki öldürecekti Tobi ve Karin olmasa.

Yani 5 kage beraber, Sasuke ile baş edememişler gibi kurmuşsun cümleni alakası yok. Top ederler oynarlar Sasuke ile ...

Sasuke oradan bir şekilde canlı çıktı.kendilerine 5 kage diyenler onu orada indiremiyor ise benim için tokatlanmışlardır
"Senin için" ne olduğunu sallamıyoruz. Mangada ne yazılmış, çizilmiş ona bakıyoruz. 5 Kage'den tek başına mı canlı çıktı bu adam ? Tobi alıp çıkarttı. Kaldı ki Danzo'nun ihaneti sebebiyle Kageler bölündüler, bir kısmı toplantı odasında kalmak zorunda kaldı. 5'i birden müdahale etse ve Tobi olmasa Sasuke ve arkadaşları tarih olurdu.

Onu da geçtim. Sasuke'nin yanında Tobi,Karin, Jugo, Zetsu, Suigetsu vardı. Gören de Sasuke tek başına geldi, beşine birden meydan okudu sanar.

Kusura bakma da biraz boş yapmışsın dostum.
Danzo zayıf bir kageydi, hadi jonin seviyesinde biriydi diyelim
Danzo ne zayıf bir kageydi (Rasa, Sharingansız Kakashi'den kesin olmak suretiyle ve de Mei ve 4. Raikage'den de tartışmalı bir şekilde güçlü olabilir) Ne de Jonin leveldi. Adam tek koluyla 17 jonin öldürdü kage toplantısı yolunda (ha zayıflardı o ayrı ama her jonin o kadar eforsuz yapamazdı).

Ancak Danzo, maalesef Sasuke gibi dövüşleri sırasında biraz ballı olan birine kurban gitti bir diğer sorunda. Adam Madara olduğunu düşündüğü Tobi yüzünden hiç çok büyük çakra harcayacak bir teknik yapmak istemedi. Karin buna doğru koşarken bile Rüzgar mı atayım dedi sonra durdu tekme atmaya karar verdi. O kadar hesabındaydı çakrasının. Tobi'nin varlığı ve de Karin'in rehberliği olmasa (bir de Sasuke'nin plot armor'u hafiften) işlerin rengi farklı olabilirdi. Haa kimileri aşırı güçlü görüyor Danzo'yu bence değil. Ancak o kadar da zayıf değil yahu.

Tsunade, kageleri bufflayamayacağı ve iyileştiremeyeceği için zaten kageler Madara dövüşünde daha dayanıksız olacaklar.
Ben Efsane 3'lünün sert bir savaşta kagelerin içinden geçeceğini düşünüyorum.

Yalnız burada da kagelere ayıp ediliyor her kage ayrı ayrı dövdü Sasuke'yi.

Raikage öldürüyordu (kendi de ölüyordu o ayrı) Gaara kurtardı.Gaara ve ekibi halledecekti (Gaara tam öldürme güdüsüyle saldırmadı bir de iç mekan Gaara'ya uygun değildi.) V2 Susano uyandırdı.Mei öldürüyordu Zetsu kurtardı. Onoki öldürüyordu Tobi kurtardı. Danzo bile belki öldürecekti Tobi ve Karin olmasa.

Yani 5 kage beraber, Sasuke ile baş edememişler gibi kurmuşsun cümleni alakası yok. Top ederler oynarlar Sasuke ile ...

"Senin için" ne olduğunu sallamıyoruz. Mangada ne yazılmış, çizilmiş ona bakıyoruz. 5 Kage'den tek başına mı canlı çıktı bu adam ? Tobi alıp çıkarttı. Kaldı ki Danzo'nun ihaneti sebebiyle Kageler bölündüler, bir kısmı toplantı odasında kalmak zorunda kaldı. 5'i birden müdahale etse ve Tobi olmasa Sasuke ve arkadaşları tarih olurdu.

Onu da geçtim. Sasuke'nin yanında Tobi,Karin, Jugo, Zetsu, Suigetsu vardı. Gören de Sasuke tek başına geldi, beşine birden meydan okudu sanar.

Kusura bakma da biraz boş yapmışsın dostum.

Danzo ne zayıf bir kageydi (Rasa, Sharingansız Kakashi'den kesin olmak suretiyle ve de Mei ve 4. Raikage'den de tartışmalı bir şekilde güçlü olabilir) Ne de Jonin leveldi. Adam tek koluyla 17 jonin öldürdü kage toplantısı yolunda (ha zayıflardı o ayrı ama her jonin o kadar eforsuz yapamazdı).

Ancak Danzo, maalesef Sasuke gibi dövüşleri sırasında biraz ballı olan birine kurban gitti bir diğer sorunda. Adam Madara olduğunu düşündüğü Tobi yüzünden hiç çok büyük çakra harcayacak bir teknik yapmak istemedi. Karin buna doğru koşarken bile Rüzgar mı atayım dedi sonra durdu tekme atmaya karar verdi. O kadar hesabındaydı çakrasının. Tobi'nin varlığı ve de Karin'in rehberliği olmasa (bir de Sasuke'nin plot armor'u hafiften) işlerin rengi farklı olabilirdi. Haa kimileri aşırı güçlü görüyor Danzo'yu bence değil. Ancak o kadar da zayıf değil yahu.
benim için ne olduğunu sallamıyor isen cevap verme.

benim için ne olduğunu sallamıyor isen cevap verme.
Bir şeyleri tartışamıyorsan forum üyesi olma o zaman. Aynı mantık.Benim orada kastettiğim şey bir şey iddia edince "bana göre" diyip sıyrılamayacağını, sıyrılmaman gerektiğini belirtmekti. Yoksa fikrin değersiz demiyorum. Ama dağa taşa sıkmışsın resmen yani.

Neyse, cevabına bakaraktan argümanında boğulduğunu çıkarıyorum. Sorun değil. Olur öyle.

Sasuke o esnada low kage seviyesindeydi yahu. Dövüş tecrübesizliği biraz ön plana çıktı. Yardımsız ayrılabileceği bir yer değildi zaten ama güzel bölümlerdi, bir güç dengesi vardı en azından.

Sasuke o arc çok dövüşe girdi çıktı bence daha bile kötü duruma düşmeliydi, seride toplasak Naruto'dan falan daha çok dövüşü olabilir baya torpilli karakter ya. Kishimoto'nun favorisi olduğu belli kendi de diyordu hatta. Danzo'nun da harcandığını düşünüyorum ayrıca. Güçsüz gören bir kesimde var karakteri. Daha adil bir dövüşte görmeyi isterdim.

Zaman atlamasından önceki luffy de 3 amiralin karşısına dikilip sağ çıktı ordan. Aynı şey.

Sasuke tek tek tüm kagelerden ayar yedi. Canını plot’a borçlu.
MS Sasuke Raikage haricindekileri alır diye düşünüyorum. Raikage konusunda ise emin değilim.

Konu için ise kage tarafı üstün gibi duruyor. Kakashi'nin babası da sannin tarafında olsa sanninler alır derdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık