Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanninler vs. 5 Kage

Hangi takım kazanır?

• Sanninler kazanır.

Kullanılan: 75 45.7%
  • Kageler kazanır.

Kullanılan: 89 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    164
Gengetsu Hozuki nasıl Rasa ve Gaara'dan güçsüz ? Rasa, Gaara'dan shit diff yedi. Gaara desen yanında Onoki ile işi bağladı. Ve Gengetsu tüm tekniklerini bunlara anlatmasına rağmen hem de. Mu ile birbirlerini öldürmüşler.3. Raikage'ye gelince, Gaara ve Onoki ilk Muu'nun peşine düşüyorlar o sırada Gengetsu "Bir general olarak hata yapıyorsun, en güçlümüze en güçlülerini göndermeliydin" diyor (kendisini kastediyor yani Muu'ya değil bana odaklanmalıydınız gibisinden). Gaara da "Biz de öyle yaptık zaten" dedi.

Nitekim çok büyük ihtimal Muu o ekibin en güçlüsü. Bu adama üç aşağı beş yukarı denk Gengetsu'nun da Gaara ve Rasa'dan güçsüz olması imkansız. 73 yaşındaki Onoki'nin de Muu'dan güçlü olması çok zor. Ayrıca 4. Raikage, Rasa ile beraber buranın net en zayıf ismi.

Nitekim ben olsam senin şu sıralamanı şöyle değiştirirdim. Tier gibi yapardım.

1-Prime Muu / Tsunade/ Prime Onoki
1,5- Prime 3. Raikage / Prime Gengetsu
2- Edo Muu / Edo 3. Raikage / Edo Gengetsu
2,5- Savaş Arkı Onoki, Savaş Arkı Gaara,
3,0- Prime Rasa, Savaş Arkı 4. Raikage
4,0 - Edo Rasa
Olabilir pek iyi hatırlamıyorum o yüzden özellikle bence diye belirttim :D . Senin sunduğun argümanlar daha mantıklı.

Gengetsu Hozuki nasıl Rasa ve Gaara'dan güçsüz ? Rasa, Gaara'dan shit diff yedi. Gaara desen yanında Onoki ile işi bağladı. Ve Gengetsu tüm tekniklerini bunlara anlatmasına rağmen hem de. Mu ile birbirlerini öldürmüşler.3. Raikage'ye gelince, Gaara ve Onoki ilk Muu'nun peşine düşüyorlar o sırada Gengetsu "Bir general olarak hata yapıyorsun, en güçlümüze en güçlülerini göndermeliydin" diyor (kendisini kastediyor yani Muu'ya değil bana odaklanmalıydınız gibisinden). Gaara da "Biz de öyle yaptık zaten" dedi.

Nitekim çok büyük ihtimal Muu o ekibin en güçlüsü. Bu adama üç aşağı beş yukarı denk Gengetsu'nun da Gaara ve Rasa'dan güçsüz olması imkansız. 73 yaşındaki Onoki'nin de Muu'dan güçlü olması çok zor. Ayrıca 4. Raikage, Rasa ile beraber buranın net en zayıf ismi.

Nitekim ben olsam senin şu sıralamanı şöyle değiştirirdim. Tier gibi yapardım.

1-Prime Muu / Tsunade/ Prime Onoki
1,5- Prime 3. Raikage / Prime Gengetsu
2- Edo Muu / Edo 3. Raikage / Edo Gengetsu
2,5- Savaş Arkı Onoki, Savaş Arkı Gaara,
3,0- Prime Rasa, Savaş Arkı 4. Raikage
4,0 - Edo Rasa
Bandajlı Mu ile diğer Kage içinden Mu güçlü yani.Birbirlerini nasıl öldürdükleri belli mi peki ? Kendinden güçlü adamı öldürmesi büyük başarı.

3. Tsuchikage'nin tekniğine bi savunma ile 4.Raikage'nin hızına ve gücüne karşı bi güçleri yok açıkçası. 5v3 ile Kageler alır.

Valla ben sanninler alsın isterim ama. Kageler 5 kişi alır gibi gerçi hangisi ne kadar güçlüydü hiç hatırlamıyom. Edo tensei falanda yapar bütün eski güçlü kageleri diriltir miriltir Orochimaru falan oyle bir şeyle yenedebilirler.

Bandajlı Mu ile diğer Kage içinden Mu güçlü yani.
Gösterdikleri featler ve de elindeki beceriler bu yönde. Zaten Edo Kageler arasında en uzun dayanan da Muu olmuştu hatırlarsan. Bir de Naruto evreninde birisi kendinden daha güçlü birini öldürebiliyor bu defalarca yaşandı. Ortamı ve koşulları bilmek gerek.

Sakura, Sasori aldı. Shikamaru Hidan aldı, Konohamaru Pain Bedeni aldı.

3. Tsuchikage'nin tekniğine bi savunma ile 4.Raikage'nin hızına ve gücüne karşı bi güçleri yok açıkçası.
Tsuchikage'nin o tekniğine Hashirama'nın da bir savunması yok. Onoki alır mı şimdi ? Tekniğin kendisine savunman olmaması ile teknikten kaçınma farklı şeyler. Öküz gibi nişan alma ve şarj etme süresi var zaten müdahale etmek için. Onu da geçtim bu tekniğine rağmen kendi jenerasyonun da Hİruzen'in ve daha sonrada Minato'n arkasında görülüyor Onoki. Senin dediğin gibi her savunması olmayana sıka sıka gezebiliyor olsa Şinobi Tanrısı unvanını ona verirlerdi.

Onoki'den belki daha da güçlü ve tehlikeli olan hocası 2. Mizukage'yi , Gengetsu kendisiyle beraber götürebilmiş. Gengetsu'nun jinton a bir savunması mı var ?

Raikage'nin hızına karşı bir güçleri var. Kaldı ki Raikage'nin bana seride A ya da S seviye birine blitz atıp işini bitirebildiği bir an gösterebilir misin ?

Sasuke yaşıyor, Jugo yaşıyor, Suigetsu yaşıyor.Sanninler mi ölecek Raikage'nin hızına :D

MS'nin gücü hafife alınıyor gibi.
Amaterasu her şeyi yakan alev ile Susano mutlak zırhı birleştirmişti. Danzo zayıf bir kageydi, hadi jonin seviyesinde biriydi diyelim, Sasuke adamı madara etti. Her yolla öldürdü. MS öyle böyle bir yetenek değil.

Tek Sasuke ile baş edemediler. Sanninler bunların içinden geçer.
Sasuke'nin Raikage'den tekme yiyecekken araya Gaara'nın girdiği sonra Gaara vs Sasuke başlayacakken Sasuke'nin Danzo'yu öldürmek için oradan ayrıldığı sonra Sasuke Mizukage tarafından öldürülecekken araya beyaz zetsu'nun girdiği sonra tsuchikage tarafından öldürülecekken araya Obito'nun girdiği fightanmı bahsediyoruz?

Sasuke'nin Raikage'den tekme yiyecekken araya Gaara'nın girdiği sonra Gaara vs Sasuke başlayacakken Sasuke'nin Danzo'yu öldürmek için oradan ayrıldığı sonra Sasuke Mizukage tarafından öldürülecekken araya beyaz zetsu'nun girdiği sonra tsuchikage tarafından öldürülecekken araya Obito'nun girdiği fightanmı bahsediyoruz?
Sasuke oradan bir şekilde canlı çıktı.kendilerine 5 kage diyenler onu orada indiremiyor ise benim için tokatlanmışlardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık