Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanninler vs. 5 Kage

Hangi takım kazanır?

• Sanninler kazanır.

Kullanılan: 75 45.7%
  • Kageler kazanır.

Kullanılan: 89 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    164
Onoki kafamı çok kurcalıyor. Bu vsde bana mei tamamen useless gibi gözüktü.
4 vs 3 o yüzden. Birde izanagi falan var danzoda. Zor savaş olur gibi duruyor ama sanki senninlerde vuruş gücü yok ya bilemedim

Bu Konoha hariç savaşta savaşan Kage’lerin güç sıralamasını yapan var mı Edo Tensei ile gelenler de dahil olarak ? Bunu merak etmişimdir Onoki vardı galiba güçlü daha çok onu hatırlıyorum.2 tane birbirini öldürmüş Kage vardı falan.

Bu Konoha hariç savaşta savaşan Kage’lerin güç sıralamasını yapan var mı Edo Tensei ile gelenler de dahil olarak ? Bunu merak etmişimdir Onoki vardı galiba güçlü daha çok onu hatırlıyorum.2 tane birbirini öldürmüş Kage vardı falan.
Benimde Naruto serisinde en çok merak ettiğim kişilerdir kageler ama çoğunu işlemedi bile mangaka
Şuradakilerin hepsine ayrı ayrı 5-10 bölümlük seri yapsa Boruto'dan daha başarılı olurdu.

Halı sahaya sadece yeterli sayı sağlanamadığında çağrılan elemanlar kalitesindeki kageler vs 3 süperstar. Üçlü gömer geçer hapçı tozcu dayı biraz caz yapar o kadar.

Kararsız kaldım. Danzou'nun inizagisi bu savaşta etkin rol oynar. Raikage epey hızlı, Gaara savunmacı, Mei alan saldırıları var ve bunlar asitli falan, Onoki yeteneği tehlikeli yani Kageler alır gibi.

Eğer sadece savaştakileri değerlendireceksek bence:
3. Raikage
Tsunade = 4. Raikage
Onoki
Mu
Gaara
Rasa
Hozuki

İlk mesajlarda bir arkadaş İtachi 3 Sannin'e birden tek atar demiş. Mesajı okuyunca aklıma azılı İtachi fanları geldi. İtachi için, Rs Madara'yı bile alır diyorlardı.
Genjutsu'ya karşı Hashirama, tahtayla napacak diyeni bile gördüm. Hey gidi günler. Az mücadele vermedik:)

Eğer sadece savaştakileri değerlendireceksek bence:
3. Raikage
Tsunade = 4. Raikage
Onoki
Mu
Gaara
Rasa
Hozuki
Gengetsu Hozuki nasıl Rasa ve Gaara'dan güçsüz ? Rasa, Gaara'dan shit diff yedi. Gaara desen yanında Onoki ile işi bağladı. Ve Gengetsu tüm tekniklerini bunlara anlatmasına rağmen hem de. Mu ile birbirlerini öldürmüşler.3. Raikage'ye gelince, Gaara ve Onoki ilk Muu'nun peşine düşüyorlar o sırada Gengetsu "Bir general olarak hata yapıyorsun, en güçlümüze en güçlülerini göndermeliydin" diyor (kendisini kastediyor yani Muu'ya değil bana odaklanmalıydınız gibisinden). Gaara da "Biz de öyle yaptık zaten" dedi.

Nitekim çok büyük ihtimal Muu o ekibin en güçlüsü. Bu adama üç aşağı beş yukarı denk Gengetsu'nun da Gaara ve Rasa'dan güçsüz olması imkansız. 73 yaşındaki Onoki'nin de Muu'dan güçlü olması çok zor. Ayrıca 4. Raikage, Rasa ile beraber buranın net en zayıf ismi.

Nitekim ben olsam senin şu sıralamanı şöyle değiştirirdim. Tier gibi yapardım.

1-Prime Muu / Tsunade/ Prime Onoki
1,5- Prime 3. Raikage / Prime Gengetsu
2- Edo Muu / Edo 3. Raikage / Edo Gengetsu
2,5- Savaş Arkı Onoki, Savaş Arkı Gaara,
3,0- Prime Rasa, Savaş Arkı 4. Raikage
4,0 - Edo Rasa

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık