Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Ark Sonu Geleceği Seviye

Sanji'nin Arc Sonu Geleceği Seviye

• Kullanılan toplam oy
    342
Arc sonuna doğru büyük bir güç uyandıracağını düşünüyorum. Ne kadar tutar ne kadar tutmaz bilmem de, Sanji'den uzun zamandır ümitliyim. Sağlam şeyler göreceğiz gibi hissediyorum. :D Aşağı yukarı Zoro'nun seviyesine ulaşır bana kalırsa.

Arkadaş Zoro'yu yakalar diyorsunuz da hangi Zoro ?

Gördüğümüz Zoro'dan bahsediyor isek Sanji arc sonunda o Zoro'yu %99.9 geçecektir. Zaten Zoro'daki sıkıntı, gösterdiklerinden daha çok göstermediklerinin olması :) Göstermedikleri konusunda bir şey diyemiyorum ama herkesin özellikleri de farklı. Saldırı gücü mü, dayanıklılık mı hız mı ? Bunlardan birinde mi yoksa hepsinde mi artış gösterecek Sanji ? Bence hepsinde. O yüzden Dressrosa'daki Luffy kadar güçlü olacaktır diyorum.

Buraya yazıyorum. Sanji'nin gizli gücü kalbinde saklı olacak. Kalbi geçen iki yılın ardından o kadar güçlendi ki heyecanlanınca bile burun kılcallarını patlatıyor. (Burun kanaması, hipertansiyon gibi durumlarda beyin için sigorta görevi görür.)

Zoro'yu dayanıklılık ve güç olarak aşacaktır. Zeka olarak gerek yok zaten üstün. Zoro'da wano arc sonrası dengeler. Monster Trio boşuna denilmedi sonuçta.

Şu an Zoro'nun gösterdiği kadarından daha güçlü bir seviyeye gelecektir. Ama sanmıyorum ki Luffy'nin g4'te gösterdiği güce erişebilsin.

Zoro'yu gördüğümüzde belki de Luffy'nin g4'te ki tekniklere denk teknikleri çıkabilir. O yüzden Sanji'nin önünde olur fazla fark olmadan.

Luffy ise her zaman Sanji ve Zoro'dan daha fazlasını göstermiştir. Bakalım nasıl olacak ben böyle bekliyorum.

Arc sonu değilde, seri sonu kizaru ile kafa kafaya olabilü:artiz:

Edit = Yinede serinin sonuna kadar Luffy ve Zoro'yu geçemez, bu sıralama kati surette yapılmış.

Yok yahu sanmıyorum doğrusu. Zoro'nun rakipleri hep dişine göre olduğundan değişik algı oluştu bence :D
Eğer P.up olursa bu arc geçer Sanji, Wano'da da tekrar Zoro geçer büyük ihtimalle.
Yok yahu Pica full koka yapan adamdı öyle çöp adam değildi. He çok sağlam adamdı da demiyorum. Ama herif tekledi geçti be. Savaştan sonraki hallerden de belliydi zaten. Herkes bandajlı Zoro kafayı çekiyor :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık