Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Ark Sonu Geleceği Seviye

Sanji'nin Arc Sonu Geleceği Seviye

• Kullanılan toplam oy
    342
Arkadaş biz bir shonen okuyoruz ve shonenlerde genelde aptal veya korkak bir ana karakter olur yani Luffy birde ana karakterin yanında bulunan cool 2. adam ve birde bunları bir arada tutan kadın karakter buda Nami oluyor.Bu üçü zaten serinin dinamiği bunu ben değil sbsde Oda diyor.

Güç konusunda ise Luffy ana karakter olması dolayısı ile her zaman en güçlü olucak zaten.Zoro'da seride ki 2. karakter olduğu için Luffy'nin her zaman bir tık altında olucak Sanji'de Zoro'nun altında olucak.

Luffy arc boss'unu Zoro boss'tan sonraki en güçlü adamı Sanji'de 3. adamı alır.Bu işler böyle yürüdü böyle yürüyecek maalesef.

Serinin başlarında Sanji ile Zoro birbirine aşırı derecede yakındı.Power up aldığında ya eşit olacaklar yada Zoro bi tık önce olacak.

Ben bu karşılaştırmayı doğru bulmadım. güç olarak baya bir artacak, babasının yaptığı soy faktörünün artık sanjilere ortaya çıkmasını bekliyorum. Bu zamana kadar insan olarak geliştirdi kendini bundan sonra da artık babasının ekledikleri ortaya çıkar ve kardeşlerini ve babasını geçer. fakat hepsinin özellikleri ayrı ayrı. Luffy kral hakisinde, zoro sertleşmede ve sanji de gözlem hakisinde güçlü olacak. Yani üçünün de dövüşeceği adamlar özellik olarak hep birbirinden farklı olacak. Manga gereği luffy hep lider Ada'ma saldıracak, zoro ise kılıç kullanan adamına ya da sertleşme hakisi iyi olana, sanji de kendi özelliklerine göre gözlem hakisini kendini iyi gösterecek adama. Bu yüzden power up sadece fiziksel güç olarak algılamayın arkadaşlar.

4 terime gerek yok Amiral sevicilik adıyla tek başlık altında toplanıyor. :D
Haklısın. Kaido tek başına 8 amiral ediyor ama Zori bir tane edemez :D Neden ? Çünkü o amirallll olum amirallll :D

Hatta Zori Ray-san'ın güç olarak varisi diyorum ama Ray de değil Shansk da değil. Adam esasında Ryuma'nın varisi. Ve Ryuma'nın gücü Ray'i de Shanks'ı da aşar bence. Ama tabi bunlar sonucu değiştirmiyor. Çünkü adam amiral olum amiralll :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık