Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 314 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    370
Hem Sanji hem Zoro'yu seven bir insan evladı kalmadı galiba artık. İkisinden birinin tarafı tutulacak illa ki. Ne meraklıymış millet adamlık yarıştırmaya.

Kaido da imparator, Luffy gidip altına girsin o zaman. Adamlar KK olmak için savaşıyorlar yahu. Sanji HAKSIZ. :D
Mevzu altına girip girmemesi değil ki. Mevzu karşısındaki kişinin gücü. Sen diyorsun ki Big Mom'ı da karşılarına alsınlar. Al bak bu ark gördük bir imparatoru karşına almanın ne demek olduğunu. Sanji'nin o psikolojide tayfayı bu olaylardan uzak tutma düşüncesini anlamak bu kadar zor mu gerçekten merak ediyorum. Yani kendini Sanji'nin yerine koyup düşün bazı şeyleri.:)

Mevzu altına girip girmemesi değil ki. Mevzu karşısındaki kişinin gücü. Sen diyorsun ki Big Mom'ı da karşılarına alsınlar. Al bak bu ark gördük bir imparatoru karşına almanın ne demek olduğunu. Sanji'nin o psikolojide tayfayı bu olaylardan uzak tutma düşüncesini anlamak bu kadar zor mu gerçekten merak ediyorum. Yani kendini Sanji'nin yerine koyup düşün bazı şeyleri.:)
Çörekçi’ciğim olay şu; kaptanına danışmak zorunda. Luffy’nin peşinden geleceğini bilmesi lazım. Ve Luffy’e güvenmesi lazım. Hani Luffy Korsanlar kralı olacak adamdır diyor ya. Sonra da bir İmparatordan korkuyor ilginç :D

Çörekçi’ciğim olay şu; kaptanına danışmak zorunda. Luffy’nin peşinden geleceğini bilmesi lazım. Ve Luffy’e güvenmesi lazım. Hani Luffy Korsanlar kralı olacak adamdır diyor ya. Sonra da bir İmparatordan korkuyor ilginç :D
Ne diyeyim, umarım Oda sevdiğiniz karaktered duygu yükler ve bir gün o da aynı Sanji gibi sınanır. Çünkü bazı şeyleri yaşamadan anlayamayacaksınız. Gerçi örnekleri var ama onları söylediğimizde hemen ".... ama orda Zoro...." kısmı başlıyor ne hikmetse.:)

Anlayan hali bu mu ? :D
Tartışma boşver. Ban yiyeceksiniz boş yere.
Tayfa candır ya. O kadar negatiflik akıyor ki şu son yorumlardan şaşırıyorum doğrusu. Seride yeri tartışılmaz olan bir karakter için bu kadar nefret beslemeyi anlayamıyorum, sevmemeyi anlayabilirim ama bazı bakış açıları baya sağlıksız geliyor artık bana.
Bunların suçlusu Oda'dır!!!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık