Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 312 84.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.2%

• Kullanılan toplam oy
    368
Gördüğüm kadarıyla Sanji'ye sallayan arkadaşların çoğunlukla yaptıkları şey manga sayfası atmak. Adamlar ilgili manga sayfasını atıyor ve mevzu bitiyor. Burada Sanji'yi eleştirenlere değil o sayfaları çizen ruh hastasına bir tepki gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum. Büyük ihtimalle eşinin Sanji fanlığından ötürü karaktere kinlenen Oda'nın Sanji'ye attığı çamuru hiçbir hater atamaz.
Benim uzun süredir düşündüğüm ve bazı mecralarda yazdığım şeyi demişsin tamamen katılıyorum. :rolleyes:

Gördüğüm kadarıyla Sanji'ye sallayan arkadaşların çoğunlukla yaptıkları şey manga sayfası atmak. Adamlar ilgili manga sayfasını atıyor ve mevzu bitiyor. Burada Sanji'yi eleştirenlere değil o sayfaları çizen ruh hastasına bir tepki gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum. Büyük ihtimalle eşinin Sanji fanlığından ötürü karaktere kinlenen Oda'nın Sanji'ye attığı çamuru hiçbir hater atamaz.
Avrupalı, yakışıklı, karizmatik ve kadın ruhundan anlayan erkek kıskançlığını Oda Sanji ile gidermeye çalışıyor. Sanji gibi adam anca kurgu bir eserde bu hallere düşer. Ah Oda ahh.

Sanji ne zaman eleştirilse mevzuya Zoro sokuluyor bir şekilde, hani tayfada başka adam mı yok? Var, lakin aynı sanji gibi fanları da küçük enişte olduğu için kompleks yapmışlar. Tayfada paralelleyeceğin en son adam Zoro olmalı ula, elemanın duruşu, yaşayışı belli. Tayfa için kendi ideallerinden,sınırlarından vazgeçen, Mihawk'a boyun eğen bir adam Zoro. Borazan Rürü diye bi' ada çıksa Yeni Dünya'da, bizim tayfayı yatırıp tek tek gang bang yapsa "Kadına vurmam öhüüü :(" diyecek adamla, tayfası için karizmasını, kudretini ayaklar altına almış Zoro'yu karşı karşıya tutuyorsun, bi' düşün, öyle savun şu adamı.
Bu herif daha geçen arc soykırımcı babasını kurtarmak için Nami'yi, Chopper'ı Yonko'nun önüne atmış biri. Zeff'in mevzusunu bilenler kim? Germa, soykırımcı p*ç kurularının oluşturduğu bir örgüt. Nami'ye tecavüz planı yapan kardeşlerden oluşuyor, neymiş efendim Reiju nolacakmış? Ulan tayfa ayna dünyasından bunlara toplu halde bi' girse soyunu sopunu katletmesi 5 dakikalarını alır bu kadar çok Zeff'i düşünüyorsan. Reiju'yu da zorla ortamdan uzaklaştırırsın, zor mu? Katakuri'nin en güçlü dedikleri abisine yarım atması 10 saniye aldı, napacak Luffy'e karşı mı duracak bunlar? KEK.
Tayfa girip Germa'yı katletse oluşacak durum:
1- Zeff'in güvenliği sağlanacak.
2- Reiju'nun güvenliği sağlanacak.
3- Tayfa Yonko'ya kafa atmak zorunda kalmayacak
4- Ortamdan tüyülecek.
Amaa yook, Sanji o biricik kardeşlerini ve babacağını kurtarmak zorunda, bunun uğrunda bütün tayfayı Kocana'nın midesindeki Dollhouse'a yollamak gerekse bile. Sanji adamdır, he adamdır.

Şöyle bi baktım da ulan Sanji millete napmışsın

O değil de keşke bende stresimi iki çizgi karaktere atabilsem ama beceremiyorum. Size imreniyorum.

Ah ah densetsuyu özledim:/ ne güzel uzun uzun yazılar yazardı şimdi:üzgünüm:

biz sanji fanları zorodan nefret etmez hatta zoronun sanjiden güçlü olduğunu kabul ederken zoro fanları sanjiye neden bu kadar saldırıyor ki? :D

Yeniden düzenlerken ''olmadığı'' kısmını silmeyi unutmuşum. Neyse, sayende birisini güzel bulmuyorsa çirkin de bulmayacağını öğrenmiş olduk. :/ Manga aksini gösterse de... :/
Hangi manga, nerede gösterdi o dediğini.

Ve evet, nötrlük ya da ortalama bulma gibi yorumlar da vardır.
Yani illa güzel ya da çirkin bulmak diye 2 seçenek olmaz. Eeee?

Avrupalı, yakışıklı, karizmatik ve kadın ruhundan anlayan erkek kıskançlığını Oda Sanji ile gidermeye çalışıyor. Sanji gibi adam anca kurgu bir eserde bu hallere düşer. Ah Oda ahh.
Ben niye bu yorumu forumun girişine koyamıyorum. :artiz:

Kardeş bu nasıl bir haklılık, uygun iltifatı da bulamıyorum ki.:alkis:

Ben niye bu yorumu forumun girişine koyamıyorum. :artiz:

Kardeş bu nasıl bir haklılık, uygun iltifatı da bulamıyorum ki.:alkis:
Teşekkürler. :sapkali:
Gitti Fransız yaptı adamı zaten, Zoro Japon.
Irkçı Oda. Avrupalı düşmanı Oda. Japon Zoro'yu karizma çizip, Fransız Sanji'ye neler çiziyor!

Uzakdoğulu kadınlarda avrupalı erkek beğenisi fazlaymış. Nette falan hep öyle şeyler dönüyor. Oda bu duruma falan ayar oluyor herhalde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık