Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 314 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    370
Serinin başlarında Sanji, Şeytan Meyvesi kullanıcılarının yüzemediğini bilmemekteydi. Ancak Thriller Bark'ta çocukken meyve kullanıcılarının yüzemediğini bildiğini söylemiştir.

seytan meyvesi kitabında görünmezlik meyvesini görmüş bir meyve yersem onu yerim demişti yani şeytan meyvesi kullanıcılarının yüzüp yüzemedigi hakında bişe demiyordu

eger yanlış biliyorsam şimdi den özürdilerim
Olay dediği laf değil. O kitabı okumuşsa, meyve kullanıcılarının yüzemediğini kesin biliyordur. Çünkü meyve özellikleri yazarken, zayıflıkları da mutlaka eklenmiştir.

sanji 2 yıl sonra artık diable jambe yi 2 ayağında birlikten yapabiliyor demi yada ben mi yanlış gördüm çünkü animenin 555.bölümünde geppo tekniğinden sonra yapmıştı. yani sormak istediğim mangada da var mı yoksa animecilerin saçmalığı mı ?

- Serinin başlarında Sanji, Şeytan Meyvesi kullanıcılarının yüzemediğini bilmemekteydi. Ancak Thriller Bark'ta çocukken meyve kullanıcılarının yüzemediğini bildiğini söylemiştir.

Bugüne dek One Piece te gördüğüm en büyük çelişki buydu :D

Eline sağlık Smoker.

ellerine saglık abi bilmedigim cok sey varmiş öğrendim vesselam.

ama su cümleye cok güldüm :D :D ''
Her ne kadar Sanji tayfanın en sert üyelerinden biri gibi görünse de, akılsızca hareketleri vardır. Tayfadaki zeka yaşı eksilerde olan (Luffy, Usopp, Chopper ve Brook) kişilerle birlikte dans etmesi bu duruma örnek gösterilebilir. '' :D :D :D zeka yasi eksilerde :D:D

Pratik zekasını hisleriyle birleştiren tek nakama kendisi. Yine pratik zeka olarak tayfada ki en zeki kişidir bana göre. Tabii bazı özel durumlar haricinde :D
Ve bence Zoro ile birlikte en karizma nakamadır kendisi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık