Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 312 84.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.2%

• Kullanılan toplam oy
    368
Sanji'nin yeterli olduğuna seni inandıran şey ne?
Karakter bazında konuşuyoruz, kurgu yada olaylara girmeden söylüyorum bunları. Luffy'i ile birlikte sayıyorum ve Sanji; tavırları, geçmişi, saf ve aşk adamı olması yeter. Bir de eğer bir karakter ezilmesine rağmen kendisini sevdirebiliyorsa daha ne olsun.

Karakter bazında konuşuyoruz, kurgu yada olaylara girmeden söylüyorum bunları. Luffy'i ile birlikte sayıyorum ve Sanji; tavırları, geçmişi, saf ve aşk adamı olması yeter. Bir de eğer bir karakter ezilmesine rağmen kendisini sevdirebiliyorsa daha ne olsun.
Sevenler genelde eskiden beridir sevenler.Fan kitlesinin pek arttığını sanmıyorum.Mangaka o kadar çok eziyor ki...Karı kılığına mı girmedi okama kılığına mı girmedi tek tekmede bacağı mı çatlamadı ohoo_O kadar şeyin üstüne bu arc adama kıyak yapar bir üst yöneticiyi alır diyorduk ama yolladı 3 üyeyle birlikte adamı.Tamam kıyak yapma vicdansız herif de karşılarına yonko gemisi bari çıkarma.Eğer yonko adamlarından da ayar yemişlerse @Vaas'ın da dediği gibi mangakanın 2 yıl sonra gözden çıkardığı resmen ilan edilmiş olacak.

Sanji sevdiğim elemanlar arasında ama hala o adamların seviyesinde değil..Smoker ı ölüm döşeğine getirir büyük ihtimal.Ama sonuçta yenilir..
Ölüm döşeğine getirebiliyorsa hemen hemen aynı ayarda demektir zaten.Sana göre yenilir bunu anlarım da aynı ayarda değil demek farklı bir olay.

@Phoenix

ezildi ezildi bak görürsün bu arc bişey olucak big mamla kanka olucaklar, inandırıcı olmuyor ama usoppun power upuna kim inanabilirdiki o oluyorsa buda olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık