Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 312 84.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.2%

• Kullanılan toplam oy
    368
Değişmedi. Ben en başından beri kötü bir karakterin sevilip sevilemeyeceğinden bahsediyorum. Anlaşamamışız demek.
Sevebilirsin. Ama benim olayım burda bu kötü olaylara kulp bulunması aslında. Ben gavatlıklarına gülüyorum diyebilirsin. Ben dr zevksiz adam demek ki diye düşünürüm en fazla. Gavat değil dersen o zaman tartışma başlıyor işte.

Sevebilirsin. Ama benim olayım burda bu kötü olaylara kulp bulunması aslında. Ben gavatlıklarına gülüyorum diyebilirsin. Ben dr zevksiz adam demek ki diye düşünürüm en fazla. Gavat değil dersen o zaman tartışma başlıyor işte.
Gavatın anlamını biliyor musun?

Dragon'u şerefli biri olarak mı buluyorsun kendi mantığınla?

Neden bulmıyım? Bilindiği kadarıyla adam herkesin iyiliğine hayatını adamış. Greater good dediğimiz şey. Daha ulvi bir amacı olan yok şu seride.
Bence iyi bir insan ama Sanji'nin eleştirildiği titizlikte eleştirildiği takdirde seride iyi insan kalmayacağını düşünüyorum. Bu bir Dragon-Sanji kıyası değil iyilik bakımından.

Kaptanına vurdu mantığıyla eleştirilmesi rahatsızlık verici.

Shounen mantığıyla değerlendirilmesi taraftarıyım. Yoksa her karakter iyi bir insanın yapmayacağı şeyler yapıyor diye düşünüyorum.
Bunların seviyesi ve sıklığı önemli. İlk tehditte yolundan döneceksen neden bu yola girdin derler adama. Birde önünde robin örneği var ulan.

Bak bandajcıyı da sevmem ama yeteneksiz diye. Tayfaya fazlalık gördüğüm için. Ama karaktersiz demem. Çünkü değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık