Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 313 84.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.2%

• Kullanılan toplam oy
    369
Teşekkür ediyor zaten onu buraya getirdikleri için. Neyin sorusu bu?

Bb mal değilse Big Mom'ın adasına saldırır kitabe için. Pudding okuyabilen kişilerden birisi olduğu için onu esir alabilir. Mutlaka kesişir gibi yolları tekrar.
Okuyabiliyor muydu ya? Ben neremle okuyorum bu seriyi kaçıncı oldu yeter lan akflkadm :D Yollarının tekrar kesişmesini bekleyeceğim <3

Senden açık yüreklilik istediğimde, kaybolan Zoro gibi oluyorsun... Ne yapacağını bilemeyip elin ayağın birbirine dolanıyor.:D
Luffy'i direk Raizo kurtarmaya gitti belki de bu konuşulmuştur o yüzden önceden böyle bir şey olursa daha fazla bela olmasın diye Ninja Raizo gitmiştir. He umursamadıysa ki sanmıyorum; o zaman Luffy'nin viski tepesinde yaptığı gibi ayıp etmiş deriz. Ama Luffy için Mihawk'a eğilen ve Kuma'ya canını veren adama bunlara demen de ne kadar doğru acaba? :D

Luffy'i direk Raizo kurtarmaya gitti belki de bu konuşulmuştur o yüzden önceden böyle bir şey olursa daha fazla bela olmasın diye Ninja Raizo gitmiştir. He umursamadıysa ki sanmıyorum; o zaman Luffy'nin viski tepesinde yaptığı gibi ayıp etmiş deriz. Ama Luffy için Mihawk'a eğilen ve Kuma'ya canını veren adama bunlara demen de ne kadar doğru acaba? :D
Belkilerle olacak iş değil o. Her şey güvendeyken ahkam kesmeyle olmaz o işler. İki defa işler ciddileşti, ikisinde de yan çizdi Zoro. Sonra içi boş felsefe yapmakla hiç düzelmez.

Luffy'nin Viski tepesi olayını aç bakalım? Olayın detaylarını duyalım önce.

Zoro'nun yaptığı iyi şeyler varken, kötü şeyler de var. Tıpkı Sanjinin de benzer olayları olduğu gibi...

Belkilerle olacak iş değil o. Her şey güvendeyken ahkam kesmeyle olmaz o işler. İki defa işler ciddileşti, ikisinde de yan çizdi Zoro. Sonra içi boş felsefe yapmakla hiç düzelmez.

Luffy'nin Viski tepesi olayını aç bakalım? Olayın detaylarını duyalım önce.

Zoro'nun yaptığı iyi şeyler varken, kötü şeyler de var. Tıpkı Sanjinin de benzer olayları olduğu gibi...
Olmuyor ama Luffy'e kılıf arıyorsun ama Zoro'ya laf ediyorsun lütfen. Nakamam nakamam diye sabah akşam bağıran adamın; Zoro'ya inanmaması ne kadar saçma ise öbürü de öyle neyse benden bu kadar sonra görüşürüz :D

Tv izlemiyorum. Ama dizi izlerken falan içimden “tam gerizekalı bu adam” dediğim oluyor.
Şimdi benim sana "Niye kötü karakterleri sevmiyorsun?" deme hakkım yok. Ama seninde "Niye empati yapmıyorsun?" deme hakkın yok. Anlamsız bulabilirsin orası ayrı.

Kötü karakterler serinin gidişatı için gereklidir. Bir üyenin Teach'i sevmesi gerçek hayatta Teach'in yaptıklarını yapan birisini destekleyeceği anlamına gelmez. Çok sığ bir düşünce bu.

Şimdi benim sana "Niye kötü karakterleri sevmiyorsun?" deme hakkım yok. Ama seninde "Niye empati yapmıyorsun?" deme hakkın yok. Anlamsız bulabilirsin orası ayrı.

Kötü karakterler serinin gidişatı için gereklidir. Bir üyenin Teach'i sevmesi gerçek hayatta Teach'in yaptıklarını yapan birisini destekleyeceği anlamına gelmez. Çok sığ bir düşünce bu.
Yoo benim takıldığım nokta daha çok iyi gösterilen bir karakter olması yönünde. İnsan tiçi sevebilir. Ben de seviyorum çünkü adamın her sahnesi aksiyon. Ama kişiliğini sevmiyorum. Gelip burda “tiç adamdır” demem yani. Gavatın tekidir ama eğlenceli adamdır.

Hatırlamadığım olay hakkında bilgi istemek mi kıvırmak oluyor? :D İlahi...
Aç bak diyorsun bende biliyorsun sandım. Uyanıyor Luffy, yerde kesilmiş adamlar görüyor sonra soruyor ne oldu diye. Adam da diyor ki; senin arkadaşın kılıç ustası bizi durup dururken kesti. Sonra Luffy, sinirden kudurmuş halde Zoro'nun yanına gidip bağırıyor. Zoro da; ne diyorsun aptal beni dinle diyor. Ama Luffy'nin dediği lafa bak; Onlar bize yemek verdi kötü olamazlar seni öldüreceğim diyor. Karaktere bak be offf adam gibi adam. Bak ikidir gideceğim gidemiyorum sana cevap vermek için kıymetini bil ha :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık