Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 314 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    370
Keşke tayfaya gelmeseydi de arlong park ta zoro nun leşi çıksaydı. Zoro fanları şu an konuşabiliyorsa bu adam sayesindedir. Gelip bir de karalamaya çalışıyor gereksizler. Adamın dibidir aynı zamanda wano yu taaaaaaaa ph da kurtarmıştır.

Keşke tayfaya gelmeseydi de arlong park ta zoro nun leşi çıksaydı. Zoro fanları şu an konuşabiliyorsa bu adam sayesindedir. Gelip bir de karalamaya çalışıyor gereksizler. Adamın dibidir aynı zamanda wano yu taaaaaaaa ph da kurtarmıştır.
zoro fanı değilim fakat sevmediğin zoro fanlarının yaptığını sende yapıyorsun thriller barkta kumanın karşısında sanji olsaydı oda ölmüştü bu iki karakter her ne kadar birbirinden nefret ediyor gibi görünsede birbirlerini her türlü koruyup kollayacak karakterler saçmalamayın artık

zoro fanı değilim fakat sevmediğin zoro fanlarının yaptığını sende yapıyorsun thriller barkta kumanın karşısında sanji olsaydı oda ölmüştü bu iki karakter her ne kadar birbirinden nefret ediyor gibi görünsede birbirlerini her türlü koruyup kollayacak karakterler saçmalamayın artık
Nefret ediyo olarak bile gözükmüyolar. Mantıkla izleyen biri ikisinin de birbirleri için canlarını öne atçaklarını bilir. Ama hater problemleri...

Geçmişini ne kadar iyi işlendiğini düşünsem de şu anki hali bir o kadar kötü, bir o kadar dengesiz işlenir. Özellikle Enies Lobby'den sonra bu durum başlıyor. Kalifa ve aldığı ödül başlangıcı diyebiliriz.
Oda hakkaten Emies lobyden sonra Sanjiye cidden bulaşmaya başladı, bundan önce Sanji baya ciddi bi karakterdi ama nedense sonra Buggy gibi oldu biraz sanki.:hmm:

Oda hakkaten Emies lobyden sonra Sanjiye cidden bulaşmaya başladı, bundan önce Sanji baya ciddi bi karakterdi ama nedense sonra Buggy gibi oldu biraz sanki.:hmm:
benim balık adam adasından beri saygım azalıyor sanjiye sapıklıktan burnu kanıyor ve ölümün eşiğine geliyor düşünsene bi 80 gün aç kalmak var bi magellanın zehirlemesi var bi tren çarpıp vücudunu kaybetmek var bi mihawkdan slash yemek yada kumadan kaptanının aldığı tüm acıyı almak var ama birde sapıklıktan ölümün eşiğine gelmek var zaten suit desen power rangers gibi ve beyefendi kişiliğine ters düşüyor iyice batıyor ama neyse

Korsanfana üye olmadan önce zaten bende boyle düşünüyordum ama burdaki bazı kişiler saçmalamaya başladı bende patladım artık. Şimdiye Kadar da zoro yu gömmedim gömmem de onların yaptıgımı yapmadım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık