Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 314 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    370
Survivor’a da Sanji katılacak reyiz jsjjss Zoro korsan hayatına devam edecek :D
Mehmet Sef: “Sanji burada insanlar yürümüyor, kosuyor, sicriyor, zipliyor!”
“Dügün pastasini yapamayan Sanji takim arkadaslari tarafindan potaya gönderildi. Bakalim bu hafta yarismaya veda edecek mi?“

Adada kiyasiya rekabet olur. Sanji Danla’nin oylariyla birinci olur ne guzel iste :D

Eee o olaydan sonra BM daha sinirlendi... Zeff’in daha çok tehlikede olması lazım...? He vasıfsız Germa mı öldürecekti Zeff’i ondan mı korkmuş bu kadar yani...? :D

Vurmamalıydı... Luffy geldikten sonra beraber hareket etmeliydi :D
Zeff kozunu kullanan BM degil de Judge’di diye hatirliyorum ben :D BM’nin hic umrunda olmadi ki, olsaydi su anda Dadan ya da Garp’in pesinden giderdi Zeff’ten önce zaten. Bizim tayfayla olan olaya aile karistirmiyor kadin, direk bireysele döktü isi.
(Garp vs. bütün Big Mom Korsanlari gibi bir vs efsane olurdu ama izlemeyi baya isterdim :D)

Zeff kozunu kullanan BM degil de Judge’di diye hatirliyorum ben :D BM’nin hic umrunda olmadi ki, olsaydi su anda Dadan ya da Garp’in pesinden giderdi Zeff’ten önce zaten. Bizim tayfayla olan olaya aile karistirmiyor kadin, direk bireysele döktü isi.
(Garp vs. bütün Big Mom Korsanlari gibi bir vs efsane olurdu ama izlemeyi baya isterdim :D)
İşte Germa’nın tehdit etmesi daha komik :D

OP da artık bizimkiler bile adam gibi dövüşmüyor be reyiz ki başkalarına sıra gelsin :D

İşte Germa’nın tehdit etmesi daha komik :D

OP da artık bizimkiler bile adam gibi dövüşmüyor be reyiz ki başkalarına sıra gelsin :D
Aslinda bir tik Germa’nin tehdit etmesi tehlikeli ya :D Bütün askerler klon ve normal askerlere göre daha güclüler. Yollamistir Baratie’nin oraya 200-300 tane Judge, vermistir emri. Zeff’in o kadar güclü oldugunu düsünmüyorum ben. Bir de zaten askerler klon, iki gün sonra makineden tekrar basarsin aynisini ne olacak diye düsünmüstür adam :D

Adama zaman atlamasi öncesi yazdigi manga’yi tekrar okutmak lazim, dövüslerin nasil cizilmesi gerektigini hatirlasin az :D

Aslinda bir tik Germa’nin tehdit etmesi tehlikeli ya :D Bütün askerler klon ve normal askerlere göre daha güclüler. Yollamistir Baratie’nin oraya 200-300 tane Judge, vermistir emri. Zeff’in o kadar güclü oldugunu düsünmüyorum ben. Bir de zaten askerler klon, iki gün sonra makineden tekrar basarsin aynisini ne olacak diye düsünmüstür adam :D

Adama zaman atlamasi öncesi yazdigi manga’yi tekrar okutmak lazim, dövüslerin nasil cizilmesi gerektigini hatirlasin az :D
Yani yine Zeff’i yerlerdi doğru :D

Yaşlandı mı...yoksa sıkıldı mı...? Anlamadım ama şu aralar çok kötü gidiyor :D

Luffy hiçbir zaman Zoro’ya ne vurur ne de kapa çeneni der... Nami’ye bile demişliği var ama git Sanji olayına bak Zoro karşı çıkmasına rağmen, sadece tamam gidiyorum diyor laf arasında düzgünce... sonra Zoro’nun gönlünü almaya çalışıyor.... Kaldı ki Zoro, Usopp olayında ki gibi sert ve ciddi değildi... Zoro bu tayfada bambaşka konumda yani :D

O zaman gidelecek ve yapacak diğer şeyleri neden Luffy belirlyor oylama yapsınlar...? Kaptanlığı nasıl bir şey olarak biliyorsun anlamadım...? Luffy, Zoro’ya dövüşme demişti mesela... o zaman Zoro desin ki” bu çöplerden dayak mı yiyeceğim kes sesini falan desin” Luffy’i kimse iplemesin... normal mi bu...? :D
Verdiğin örnekle. Sevdiklerini korumak aynı şey miy yav? Sanırsın Sanji Luffy'nin verdiği gemiyi Zou'ya sağ salim ulaştırma görevini bıraktı gitti. Sanırsın Luffy şunu yap dedi de Sanji yapmayacağım dedi. :d

Ben kaptanın ne olduğunu kavrıyorum da sen kaptanın hiyerarşik üst olmasını tayfadakilerin kaptanın kulları falan olmak sanıyorsun. :/

Luffy sevdiğini korurken neden sormadı da demiyorum. Ama sevdiklerini koruma işin içine girdiyse ve kaptanın ne zaman geleceğini bilmiyorsan ve koruman gereken kişilerden 5 ay uzaktaysan ve sen tüm bunlara rağmen oturum "Kaptanıma sorayım bakalım sevdiklerimi koruyabilir miyim?" diyorsan diyecek bir şeyim yok.

Kaptanına güvenseymiş de boş argüman. Zira olay cereyan ederken ortada kaptan falan yok. Anlık bir karar vermesi gerekiyor adamın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık