Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Pica

Kazanan kim olur ?

• Kullanılan toplam oy
    216
@TheKingOfKaido Senin mantığına göre Luffy'ye de Rufi dememiz lazım. Pica Japonca olsa kanji ile yazarlardı herhalde katakana ile değil. Ha Shutenmaru'ya, Şutenmaru denmeli dersen eyvallah. Direkt Japoncadan Türkçeye çevrildiğinde ş varken sh kullanmak bana da saçma geliyor.

Taş kolay ısınıp kolay soğumaz bir kere. Sanji'nin çok ısı ürettiğini de sanmıyorum. Üstelik Pica'nın hükmettiği alan da çok geniş. Olay, Sanji'nin hızıyla, Pica'nın taşın toprağın içindeyken hareket edebildiği hıza geliyor. Pica'yı bulduğu anda, olduğu yere çivileyemez bence Sanji. Rahat alma durumunun olacağını bu yüzden düşünmüyorum.
Ben mi yanlış biliyorum çok sıcak bölgelerde taşın üstüne yumurta kırıp yenilecek kadar sıcak oluyor. Helal Memories atağına bir bak istersen. Ace gibi yargı dağıtıyordu.

He kardeş sanji Lucci'yi alır, Enel'i alır, Croco'yu alır ! Alır da alır. BM 'de pastayla uğraşmasa Kata'yı da Cracker'i de Peros'u da alırdı. Aşçı sonuçta bir şekilde bir yolunu bulur onlardan yemek yapardı. Oven ile Daifuku çöp zaten uğraşıp vakit kaybı yaşayacağına muhattap bile olmadı. Pica kim ya ? Pika kim ! Altı üstü beş paralık Zoro'dan tek yemiş biri. Sanji arenada Pica, Trebol ve Diamante'yi de tekler... Serinin başından beri cacık dövüşleri olan bir adamdan neden bu kadar beklenti olur hayret ediyorum. Gitsin once Bobin miydi neydi onu dovdukten sonra en azından yarım saat komaya soksun sonra gelsin Pica'yı kessin.

He kardeş sanji Lucci'yi alır, Enel'i alır, Croco'yu alır ! Alır da alır. BM 'de pastayla uğraşmasa Kata'yı da Cracker'i de Peros'u da alırdı. Aşçı sonuçta bir şekilde bir yolunu bulur onlardan yemek yapardı. Oven ile Daifuku çöp zaten uğraşıp vakit kaybı yaşayacağına muhattap bile olmadı. Pica kim ya ? Pika kim ! Altı üstü beş paralık Zoro'dan tek yemiş biri. Sanji arenada Pica, Trebol ve Diamante'yi de tekler... Serinin başından beri cacık dövüşleri olan bir adamdan neden bu kadar beklenti olur hayret ediyorum. Gitsin once Bobin miydi neydi onu dovdukten sonra en azından yarım saat komaya soksun sonra gelsin Pica'yı kessin.
Bobbin’i Begenin adamı teklemişti Sanji ise vurdu Bobbin kızgınca kalkıp kovaladı bunu :d

@TheKingOfKaido Senin mantığına göre Luffy'ye de Rufi dememiz lazım. Pica Japonca olsa kanji ile yazarlardı herhalde katakana ile değil. Ha Shutenmaru'ya, Şutenmaru denmeli dersen eyvallah. Direkt Japoncadan Türkçeye çevrildiğinde ş varken sh kullanmak bana da saçma geliyor.
Ne alakası var arkadaşım? Animede bile pikaya pika deniyor. Konumuz da zaten bu değil. Pica desen de pika desen de kimin ne anladığı belli. Erkan ukalalık taslamak için karakterin adına takılıyor çünkü başka verecek cevap olmayın böyle ufak şeylerden medet umuyor.

Ne alakası var arkadaşım? Animede bile pikaya pika deniyor. Konumuz da zaten bu değil. Pica desen de pika desen de kimin ne anladığı belli. Erkan ukalalık taslamak için karakterin adına takılıyor çünkü başka verecek cevap olmayın böyle ufak şeylerden medet umuyor.
Yahu fonetiğe bakacaksak luffy’ye de rufi dememiz lazım çünkü animede rufi diyor. Tabi haklısın yani üstünde durulacak mesele değil.

Bobbin’i Begenin adamı teklemişti Sanji ise vurdu Bobbin kızgınca kalkıp kovaladı bunu :d
Ben de onu diyorum zaten. Oyle birini devre dışı bırakamıyorsan o koca cüsseli Pica'yı alması tekme ata ata parçalaması sonrasında da full hakili vucudu etkisiz hale getirmesi çok ütopik. Zoro aldı diye adam çöp ya da Zoro aldı SAnji eşittir Zoro ( Ki Zoro'dan güçlü olduğunu inanarak söylemeseler bile) mantığıyla Pica'yı alır diyorlar.

Yahu fonetiğe bakacaksak luffy’ye de rufi dememiz lazım çünkü animede rufi diyor. Tabi haklısın yani üstünde durulacak mesele değil.
Ben bazı karakterlerin adlarını okunuş olarak yazıyorum. Bazılarını da normal. Mesela luffy yazarım, pica için de okunuşunu tercih ediyorum. Pika dememin bir sebebi de bunla ilgili pikaçu fanartı var ondan. Bu gitmiş saçma sapan şeylere takılmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık