Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Pica

Kazanan kim olur ?

• Kullanılan toplam oy
    215
Sanji daha rahat yener.:D Zoro düz adamdır. Vereceksin odun kesecek. Sanji daha teknik savaşıyor. Zoro gibi k.haki fakiri de değil. Yerini daha rahat bulur.
Adam Gözlem Hakisi bile olmadan Görünmez Adam Absalom'u indirdi, ara sonrası geleceği gören Katakuri'nin saldırısından sıyrıldı, Sanji'yi yön bulma özürlü Zoro ile bir tutanlara şaşırıyorum.

Sanji yener her türlü ama zoro kadar uğraşır daha kolay yener diyenler sanji fanıdır.
Ben Sanji fanı değilim. Olduğumu iddia eden varsa kanıtlasın.

1. Sanji Zoro'dan zeka ve taktik olarak üstün, bunu inkar eden olmaz heralde. Haliyle Pica tarzı bel altı dövüşenlerle daha rahat baş eder.
  2. Sanji'nin Gözlem Haki olarak potansitelinin daha yüksek olduğu söylendi ve yaptıkları ile daha üstün olduğu da ortada.
  3. Sanji uçabiliyor, Zoro uçamıyor. Zoro Orlumbus'tan yardım almasına rağmen dezavantajlıydı, sebebi 3 kesme attıktan sonra Pica'nın işini bitirmeliydi çünkü tekrar manevra yapıp tekrardan Pica'nın taşlarını kesemezdi ve aşağı doğru düşüyordu, Sanji Orlumbus'a ihtiyaç duymayacağı gibi havada tekrardan manevra yapıp Pica'nın taşları ile daha rahat ilgilenebilir.

Yani evet, Sanji daha rahat yener demek mantıklıdır. En basitinden Orlumbus'a ihtiyaç duymaz, duyar diyen Zoro fanıdır.

Ben anlamıyorum. Sanji hangi saldırısıyla Pica'yı açığa çıkarıp onu yenecek? Pica'ya hasar verebileceğini düşünmüyorum. Ha Pica hız olarak Sanji'ye yetişemez ama eninde sonunda Pica kazanır bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık