Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Sanji Suçlu mu?

Sanji Suçlu Mudur?

• Kullanılan toplam oy
    214
Luffy vaktinde Zoro'yu dövmüştü, Sanji de Luffy'yi dövdü. Güç olarak tayfanın zirvesinde olduğu ancak kapışma sonuçları dışında bir yolla yadsınabilir. Fakat o yolunda yeterince metne sadık kalmamaktan dolayı, yorumun cılkının çıkmasına, benzer yollarla her istenenin yargının haklı çıkacağı raddeye ulaşması kaçınılmazdır. Ayrıca Sanji dibine kadar haklıdır. Hem Luffy çoktandır iyi bir dayağı hak etmiş olduğundan haklıdır hem de güçlü olanın güçsüze istediğini yapma hakkı olduğundan haklıdır. Zaten bir araba dayak yedikten sonra Luffy'nin ağzını açıpta Sanji'ye gık diyemiyor olması onun nezdinde durumun nasıl anlaşıldığını açıkça ortaya koymaktadır. Sonuç olarak Sanji HEM Luffy karşısında haklıdır HEM DE ondan daha güçlüdür. Bu çok net bir şey.
404 not found

Herkes hata yapabilir. Luffy'e ''Böyle böyle bir durum var ne yapalım?'' demeliydi. Luffy de artık bir çare bulurdu, kimleri yarı yolda bıraktı ki Nami, Robin, Franky, Brook hepsine yardım etti elinden geleni yaptı. Sanji içinde yapabilirdi.

Tıpkı günlük hayatımızdaki gibi hata yapmıştır ama suçlu değildir bana göre.

Suçludur ama hala severim. Ha sevgim çok azaldı ama hala artılarda.

Luffy'nin ölümüne ramak kalmıştı. 2 yıl aradan sonrasını geçtim, eski Luffy'nin hatrına yapılmazdı bu. Tanıyorlar birbirlerini.

Suçlu değil de salaktı. Kendisini kaçıran insanlar bile “git ulan artık tayfana” diyene kadar ikna olamadı. Çok çabuk pes etti ve tayfaya dönmeme kararını çok uzattı.

Senaryo baştan sona kötüydü bence. Tüm bahaneler zorlamaydı.

Zeff’i tehdit eden adamı bi indir bakalım öldürme emri verebiliyor mu. judge’ı ve oğullarını tayfanın yardımıyla indir (luffy tek yeter), “yaşamanızın tek sebebi zeff. O ölürse siz de ölürsünüz” tarzında bi açıklama yap bitsin olay.

Bi kişiyi rehin almak bu kadar basit olmamalıydı. rehini öldürdüğün an sen de öleceksen bi işe yaramaz o rehin. East blue’ya dönmeye gerek yoktu tayfa germaya dalsa biterdi herşey. Bi tehditle korsanlığı bırakıp düşmanın kızıyla evleniyordu çocuk. Bi korsanı yenmek bu kadar kolay olmamalıydı.

Sanjinin elindeki kelepçe nasıl elini koparacak güçte olabiliyordu onu da anlamadım. Haki kullansa etkilenmemeliydi. Sanji ve dengindeki adamların sağ çıktıkları patlamaları saysak bitmez. Bu arc niyeyse patlamaları çok güçlü yaptı Oda. Perospero da dinamite kol verdi.

Zeff'i tehdit ettiler diye tayfanı kenara attın. Zeff'in üzerindeki tehdit kalkmadığı ve BM'nin eskisinden daha öfkeli olduğu bir durumda bu ne hal Sanji?

Bıktım karı kız düşkünü aptal sanjiden. Artık cool soğuk kanlı bir sanji görmek istiyorum karı kız icin tayfasını saticak birini değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık