Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Sanji Suçlu mu?

Sanji Suçlu Mudur?

• Kullanılan toplam oy
    214
Her şeyi geçtim şu hareketleri Zoro'nun yaptığını düşünemiyorum ya. Kaptana sormadan gidecek, kaptanı dövecek ve bir kızın peşinde koşup, gerçekleri görünce ağlayacak hahahah. Ya Zoro nasıl bir karaktersin ki sana böyle ezik şeyler yakışmıyor. Bu tayfada ki gerçek korsan Zoro'dur, çocuk oyunumu bu? Eyyyy Sapık herif istediğin zaman git, istediğin zaman gel yok öyle. İşte bu yüzden bu tayfanın en irade sahibi ve olaya en hakim olan adamı Zoro reis. Adam ne tayfayı bırakıyor ne de tayfayı bırakanın peşinden koşuyor. Şu Sanji'nin yaptığını killer yada Jack falan yapabilir mi yahu? Luffy çok yufka yürekli maalesef. Ama Sanji de irade yok işte o yüzden şaşırmamak lazım :D Oh be güzel zehir attım ahahahhaha
Müthiş yorumlamıssın ağzına sağlık üstadım.

Kinemon söyleme dediği için söylemedi yapma lütfen :D Sonra Hawkins bunlara Kaido'yu tanıyor musunuz? Diye sorduğunda Luffy hemen atladı; evet onun kıçını tekmeleyeceğim diye , sonra Zoro hayır tanımıyoruz dedi ve Luffy hemen; ah evet tanımıyoruz dedi. Devam etseydi o zaman Luffy bey. Olayın korku değil de Kinemona verilen söze sadakat olduğunu anlamak lazım. Adam o söz için harikiri yapana kadar sesini çıkarmadı adam adammm.
Yemişim Kinemon'a verdiği sözü ben onun. Kinemon olay çıkarmayın dediği halde aval aval elinde Wano'ya ait kılıçla dolaşıp, üstüne yakalanıp, sonrasında planı mahvedip Kinemon'dan özür dilemesini biliyor ama. Tayafanın Wano'da olduğunu ilk ifşa eden Zoro. Bu mu plana sadık kalmak?

Dediklerinin hepsinde haklı çıktı adam. Ekstra durumlar olmasa tayfa Big mom'un adasında ölecekti. Adeta bir ergen gibi iş yapan Sanji'ye söylemesi gereken şeyleri söylemiştir. Sen düşünebiliyor musun gerçek korsanların böyle yapabileceğini? Mesela Killer yada Jack ben gidiyorum işte evleneceğim falan deyip, kaptanı dövecekler ve Kid yada Kaido buna izin verecek? Çocuk oyuncağımı bu? Valla kelle alırlar kelle. Zoro az bile söyledi.
Bahane bulmaya gerek yokk. Eğer senin tayfa üyen kendi sebeplerince yonko yanına gittiyse sen de Luffy gibi ölüme gideceğini bilsen de o arkadaşını destek olacaksın. Öyle sadece iyi gün dostu olmakla o işler olmaz. Eğer Zoro ''Ya orda ekstra durumlar çıkmazsa ölürüm'' falan diye düşünüyorsa bıraksın bu işleri zaten.

Bunlar yabancı adamlar değil artık. Eğer Zoro o kadar süreye rağmen Sanji'nin nasıl düşündüğünü çözememiş ise bıraksın bu işleri. Ve de çözememiş ki adam Zou'da Sanji'den vazgeçti yani. Bugün Sanji'den vazgeçen, yarın hangi tayfa üyelerini gözden çıkarır kim bilir.

Yine plan yüzünden reis. Sanji'nin ağzının suları akıyordu geyşa muhabbetini duyunca :D Luffy bey kurtarsaydı o zaman gelmişken :D

Bu Sanji sağlığa zararlı bro :D Sen Luffy den devam et, Luffy iyi çocuk :D
Zoro söyledi mi Robin'in Usopp'un veya Franky'nin nerde olduğunu. Adam söylemeden kaçtı la kaçtı. Zoro o kadar yüzsüz ki daha olanları söyleyemiyor.:) O ancak kaptanının elindeki kılıca göz diksin. Kaptanı dövüşürken o hala Luffy kılıcı bana ver desin. Hatırlayınca bile sinirlerim tepeme çıkıyor. :(

Luffy vaktinde Zoro'yu dövmüştü, Sanji de Luffy'yi dövdü. Güç olarak tayfanın zirvesinde olduğu ancak kapışma sonuçları dışında bir yolla yadsınabilir. Fakat o yolunda yeterince metne sadık kalmamaktan dolayı, yorumun cılkının çıkmasına, benzer yollarla her istenenin yargının haklı çıkacağı raddeye ulaşması kaçınılmazdır. Ayrıca Sanji dibine kadar haklıdır. Hem Luffy çoktandır iyi bir dayağı hak etmiş olduğundan haklıdır hem de güçlü olanın güçsüze istediğini yapma hakkı olduğundan haklıdır. Zaten bir araba dayak yedikten sonra Luffy'nin ağzını açıpta Sanji'ye gık diyemiyor olması onun nezdinde durumun nasıl anlaşıldığını açıkça ortaya koymaktadır. Sonuç olarak Sanji HEM Luffy karşısında haklıdır HEM DE ondan daha güçlüdür. Bu çok net bir şey.

Luffy vaktinde Zoro'yu dövmüştü, Sanji de Luffy'yi dövdü. Güç olarak tayfanın zirvesinde olduğu kapışma sonuçları dışında bir yolla haklı çıkarılmaya çalışılabilir ancak. Fakat o yolunda yeterince metne sadık kalmamış, yorumun cılkının çıkmasına, benzer yollarla her istenenin yargının haklı çıkacağı raddeye gitmesi kaçınılmazdır. Ayrıca Sanji dibine kadar haklıdır. Hem Luffy çoktandır iyi bir dayağı hak etmiş olduğundan haklıdır hem de güçlü olanın güçsüze istediğini yapma hakkı olduğundan haklıdır. Zaten bir araba dayak yedikten sonra Luffy'nin ağzını açıpta Sanji'ye gık diyemiyor olması onun nezdinde durumun nasıl anlaşıldığını açıkça göstermektedir. Sonuç olarak Sanji HEM Luffy karşısında haklıdır HEM DE ondan daha güçlüdür. Bu çok net bir şey.
Luffy Zoro'yu nerede dövüyor ?

Yemişim Kinemon'a verdiği sözü ben onun. Kinemon olay çıkarmayın dediği halde aval aval elinde Wano'ya ait kılıçla dolaşıp, üstüne yakalanıp, sonrasında planı mahvedip Kinemon'dan özür dilemesini biliyor ama. Tayafanın Wano'da olduğunu ilk ifşa eden Zoro. Bu mu plana sadık kalmak?
Luffy de şapkasını bırakamıyor hazine gibi adamların için onlar. Luffy de Hakins'e saldırırken aynısını söylüyor. Sonra Kinemon dan özür dileriz diyor. Luffy ile Zoro aynı kafa yapısında adamlar, yani birine laf derken aslında diğeride lafı yemiş oluyor :D
Bahane bulmaya gerek yokk. Eğer senin tayfa üyen kendi sebeplerince yonko yanına gittiyse sen de Luffy gibi ölüme gideceğini bilsen de o arkadaşını destek olacaksın. Öyle sadece iyi gün dostu olmakla o işler olmaz. Eğer Zoro ''Ya orda ekstra durumlar çıkmazsa ölürüm'' falan diye düşünüyorsa bıraksın bu işleri zaten.

Bunlar yabancı adamlar değil artık. Eğer Zoro o kadar süreye rağmen Sanji'nin nasıl düşündüğünü çözememiş ise bıraksın bu işleri. Ve de çözememiş ki adam Zou'da Sanji'den vazgeçti yani. Bugün Sanji'den vazgeçen, yarın hangi tayfa üyelerini gözden çıkarır kim bilir.
Sanji tayfa ile yola çıkmaya karar verdiği an, iş bitmiş demektir. Artık kendi iradesi ile tayfaya yani yanında olduğu arkadaşlarına sorarak iş yapmak zorunda. Kafasına göre iş yapıp, Zeff diyerek ağlayamaz. Maalesef yanlışları say say bitmiyor kıvırcık kaşın.
Zoro söyledi mi Robin'in Usopp'un veya Franky'nin nerde olduğunu. Adam söylemeden kaçtı la kaçtı. Zoro o kadar yüzsüz ki daha olanları söyleyemiyor.:) O ancak kaptanının elindeki kılıca göz diksin. Kaptanı dövüşürken o hala Luffy kılıcı bana ver desin. Hatırlayınca bile sinirlerim tepeme çıkıyor. :(
Kinemon söyledi ya işte. İşte adamı anlayamıyorsunuz, nefret gözünüzü kör etmiş beee :D Adam kaptanına ve kendine o kadar güveniyor ki dövüşürken muhabbet ediyor rahat rahat :D Luffy bile nasıl sarılıyor Zoro'ya anlayın artık Luffy ve Zoro ayrılmaz birer bütündür :D :D

Her şeyi geçtim şu hareketleri Zoro'nun yaptığını düşünemiyorum ya. Kaptana sormadan gidecek, kaptanı dövecek ve bir kızın peşinde koşup, gerçekleri görünce ağlayacak hahahah. Ya Zoro nasıl bir karaktersin ki sana böyle ezik şeyler yakışmıyor. Bu tayfada ki gerçek korsan Zoro'dur, çocuk oyunumu bu? Eyyyy Sapık herif istediğin zaman git, istediğin zaman gel yok öyle. İşte bu yüzden bu tayfanın en irade sahibi ve olaya en hakim olan adamı Zoro reis. Adam ne tayfayı bırakıyor ne de tayfayı bırakanın peşinden koşuyor. Şu Sanji'nin yaptığını killer yada Jack falan yapabilir mi yahu? Luffy çok yufka yürekli maalesef. Ama Sanji de irade yok işte o yüzden şaşırmamak lazım :D Oh be güzel zehir attım ahahahhaha
+999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık