Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Sanji Suçlu mu?

Sanji Suçlu Mudur?

• Kullanılan toplam oy
    215
Tottland olaylarına hiç girmeyeyim. Girsem çıkamam zaten. Tayfasına geçmişinden bahsetmediği ve kafasına göre Bege ile berbaber gittiği için suçludur. Tottland da olan neredeyse her şeyin sebebi kendisidir.

Plot Armor olmasa düşüncesizliği yüzünden tayfanın yarısı ölmüş olurdu.

Yaptığı büyük hatadır. Senin aileni veya çok sevdiğin bir yakınını öldürmekle tehdit eden birisinin ileride buna teşebbüs etmeyeceği ne malum. Düşmanına güvenmek, bu birinci hata.

Ayrıca tayfayı bu işe bulaştırmayıp hayatlarını kurtarma fikri falan bence aynı zamanda Oda'nın sıvaması. Bu tarz bir şey Nico Robin vesilesiyle Ennies Lobby'de gerçekleşti ve gayet makul ve yerindeydi. Nico Robin, Luffy'yi o zamanlar yeteri kadar tanımıyordu ama Sanji, bu hareketinin sonucunda Luffy'nin ne yapacağını bilecek kadar onun yanında kalmış ve birçok macera yaşamış bir adam. Bu ikinci hata.

Bir de Sanji'nin kaptanını tekmelediği sahne var. Sizden tiksiniyorum da diyor onları korumak için. Tamam eyvallah. Luffy, orada "Sen gelene kadar bir şey yemeyeceğim, gelmezsen açlıktan öleceğim. Sen olmazsan Korsanlar Kralı olamam." diyor. Sanji'nin o esnada Luffy'yi terk etmesiyle tayfayı koruma amacının elle tutulur bir yanı kalmıyor. Bu üçüncü hata(büyüğünden hem de).

Asıl bomba da şu: Luffy'yi o şekilde bırakmış olduğu halde Pudding ile mutlu mutlu konuşup onun için neşeli neşeli çiçek toplayabiliyor. Sanji'yi gözümden düşüren hatası budur.

Sonuç olarak Pudding'in, Reiju'yu yakalayıp tüm planlarını anlatması ve Sanji'nin bunu da "şans eseri" duyması hadiseleri gerçekleşmese; Sanji'nin ölüme terk etmiş olduğu Luffy, saçma sapan bir şekilde ölecekti.

Oda'ya mı kızsam, Sanji'ye mi bilemedim şimdi :(

Her şeyi geçtim şu hareketleri Zoro'nun yaptığını düşünemiyorum ya. Kaptana sormadan gidecek, kaptanı dövecek ve bir kızın peşinde koşup, gerçekleri görünce ağlayacak hahahah. Ya Zoro nasıl bir karaktersin ki sana böyle ezik şeyler yakışmıyor. Bu tayfada ki gerçek korsan Zoro'dur, çocuk oyunumu bu? Eyyyy Sapık herif istediğin zaman git, istediğin zaman gel yok öyle. İşte bu yüzden bu tayfanın en irade sahibi ve olaya en hakim olan adamı Zoro reis. Adam ne tayfayı bırakıyor ne de tayfayı bırakanın peşinden koşuyor. Şu Sanji'nin yaptığını killer yada Jack falan yapabilir mi yahu? Luffy çok yufka yürekli maalesef. Ama Sanji de irade yok işte o yüzden şaşırmamak lazım :D Oh be güzel zehir attım ahahahhaha

Her şeyi geçtim şu hareketleri Zoro'nun yaptığını düşünemiyorum ya. Kaptana sormadan gidecek, kaptanı dövecek ve bir kızın peşinde koşup, gerçekleri görünce ağlayacak hahahah. Ya Zoro nasıl bir karaktersin ki sana böyle ezik şeyler yakışmıyor. Bu tayfada ki gerçek korsan Zoro'dur, çocuk oyunumu bu? Eyyyy Sapık herif istediğin zaman git, istediğin zaman gel yok öyle. İşte bu yüzden bu tayfanın en irade sahibi ve olaya en hakim olan adamı Zoro reis. Adam ne tayfayı bırakıyor ne de tayfayı bırakanın peşinden koşuyor. Şu Sanji'nin yaptığını killer yada Jack falan yapabilir mi yahu? Luffy çok yufka yürekli maalesef. Ama Sanji de irade yok işte o yüzden şaşırmamak lazım :D Oh be güzel zehir attım ahahahhaha
Ahaha en irade sahibi Zoro mu? La adam g.t korkusundan ismini söyleyemiyor ve üstüne de Luffy'nin ismini söylemesine izin vermiyor.Neyin iradesiymiş bu?

Zoro'nun Zou'da Sanji hakkında söyledikleri yeter aslında nasıl bir karaktere dönüştüğünü görmek için.

Keza kendine emanet edilen tayfa üyelerinden Robin'in geyşa olmasına izin vermesi de yeter aslında.

Ahaha en irade sahibi Zoro mu? La adam g.t korkusundan ismini söyleyemiyor ve üstüne de Luffy'nin ismini söylemesine izin vermiyor.Neyin iradesiymiş bu?
Kinemon söyleme dediği için söylemedi yapma lütfen :D Sonra Hawkins bunlara Kaido'yu tanıyor musunuz? Diye sorduğunda Luffy hemen atladı; evet onun kıçını tekmeleyeceğim diye , sonra Zoro hayır tanımıyoruz dedi ve Luffy hemen; ah evet tanımıyoruz dedi. Devam etseydi o zaman Luffy bey. Olayın korku değil de Kinemona verilen söze sadakat olduğunu anlamak lazım. Adam o söz için harikiri yapana kadar sesini çıkarmadı adam adammm.
Zoro'nun Zou'da Sanji hakkında söyledikleri yeter aslında nasıl bir karaktere dönüştüğünü görmek için.
Dediklerinin hepsinde haklı çıktı adam. Ekstra durumlar olmasa tayfa Big mom'un adasında ölecekti. Adeta bir ergen gibi iş yapan Sanji'ye söylemesi gereken şeyleri söylemiştir. Sen düşünebiliyor musun gerçek korsanların böyle yapabileceğini? Mesela Killer yada Jack ben gidiyorum işte evleneceğim falan deyip, kaptanı dövecekler ve Kid yada Kaido buna izin verecek? Çocuk oyuncağımı bu? Valla kelle alırlar kelle. Zoro az bile söyledi.
Keza kendine teslim edilen tayfa üyelerinden Robin'in geyşa olmasına izin vermesi de yeter aslında.
Yine plan yüzünden reis. Sanji'nin ağzının suları akıyordu geyşa muhabbetini duyunca :D Luffy bey kurtarsaydı o zaman gelmişken :D

Bu Sanji sağlığa zararlı bro :D Sen Luffy den devam et, Luffy iyi çocuk :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık